Skip to content

Jannsi izdod dziesmu “Prāta tehnologs” par izlaušanos no citu gaidām

30. septembrī klausītāju vērtējumam jaunu singlu nodod šogad debitējušais indī reproka mākslinieks Jannsi (Jānis Uplejs).

Dziesma “Prāta tehnologs” ir retrospektīvs stāsts par to, kā mūziķis no kādas garīgas autoritātes bija saņēmis vēstījumu par savu nākotni. Lai arī ar laiku Jannsi uzskati mainījās, septiņpadsmit gadu vecumā dzirdētais pravietojums arī vēlāk bija zemapziņā atstājis dziļus nospiedumus.

“Vasaras sākumā man nāca atklāsme, ka esmu ļāvis nepamatotai idejai ietekmēt manas gaidas, plānus un sapņus. Ar sevi strādājot un to visu pārdomājot, esmu no tā atbrīvojies un vairs neļauju kāda prāta tehnologa teiktajam ietekmēt mani. Ar šo dziesmu aicinu ikvienam identificēt prāta tehnologus savā dzīvē un nepakļauties viņu manipulācijām. Pats kopš šīs atziņas beidzot jūtos brīvs radīt tādu mūziku, kāda man pašam patīk – pat, ja tas ir indīroka un hiphopa apvienojums,” stāsta Jannsi.

Jānis Uplejs, kurš šī gada sākumā uzsāka soloprojektu Jannsi, ir rakstījis dziesmas gan grupai “Riverfall”, gan sacerējis dziesmas, kas atskaņotas dažādās baznīcās. Mūziķa neplānotais debijas singls bija “Brīvību Ukrainai”, kas tapa negulētās naktīs, kad Krievijas karaspēks sāka uzbrukumu Ukrainai.

Ieraksts veikts sadarbībā ar skaņu inženieri un producentu Jāni Locu. Šobrīd singls ir pieejams populārākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Jānis Uplejs ikdienā arī ir grafikas dizainers un iekļaujošas draudzes mācītājs. Mūziķis spēlē ģitāru un dzied arī grupā “Riverfall”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit