Skip to content

Jau sestdien „Dzelzs vilks” sāk albuma „Perfekta rītdiena” turneju Liepājā

Jau šajā sestdienā, 6. februārī, grupa „Dzelzs vilks” atklās jaunā albuma „Perfekta rītdiena” turneju, sniedzot koncertu Liepājā, klubā „Fontaine Palace”. Koncertturnejas laikā no 6. februāra līdz 18. martam grupa uzstāsies sešos koncertos Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Jēkabpilī, kā arī turnejas centrālajā koncertā Rīgā, 19. februārī, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā.  

Turnejas atklāšanas koncertā „Fontaine Palace” par rokmūzikas skaņu celiņu Liepājā rūpēsies arī pazīstamais mūzikas apskatnieks un dīdžejs Uldis Rudaks.

Grupa “Dzelzs vilks” gada nogalē ir izdevis ilgi gaidīto, jauno studijas albumu „Perfekta rītdiena” un februārī dodas albuma prezentācijas turnejā. Koncertsērijas atklāšanas koncertā Liepājā, klubā „Fontaine Palace” ar pilnu jaudu izskanēs „Dzelzs vilka“ jaunākā albumā „Perfekta rītdiena” kompozīcijas, tostarp pašlaik raidstacijās pieprasītie singli “Tu vilki nakti” un „Automātiskie atbildētāji”, kā arī “Dzelzs vilka” visu laiku labākās un klausītāju iemīļotākās dziesmas. Uz skatuves kāps Dzelzs vilka pamatsastāvs Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Mārcis Judzis un Kārlis Alviķis, kā arī viešņa.

„Radot albuma materiālu, viens no mūsu galvenajiem izaicinājumiem bija turpināt pilnveidot un attīstīt to mūzikas novirzienu, ko paši esam radījuši. Bija svarīgi nepadoties apkārtējām ietekmēm, ko piedāvā mūzika pasaulē, bet turpināt savu stāstu un skanējumu. Mūzikas ģenerācijā mums nav svarīga izteiksmes līdzekļu un zīmju atpazīstamība, bet gan emocionāli saturisks vēstījums, un visam pāri – komunikācija ar publiku,” saka grupas līderis Juris Kaukulis.

“Perfekta rītdiena” ir jau trīspadsmitais grupas studijas albums – „Dzelzs vilka” iepriekšējais studijas veikums „Dzīvnieks pilsētā” nāca klajā 2011. gadā, un saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu kā labākais roka albums. Albums „Perfekta rītdiena“ ieskaņots ieraksta producenta Ginta Solas ārpilsētas studijā „Eli“, tā izdevējs – mūzikas izdevniecības „Upe tuviem un tāliem“. CD „Perfekta rītdiena” iekļuvis starp decembra un janvāra pārdotākajiem latviešu mūzikas albumiem („Randoms”). Albuma pirmais singls „Tu vilki nakti” vairākās nedēļas pēc kārtas ir 1. pozīcijā „Radio SWH” Top 20.

Albuma „Perfekta rītdiena” koncertturnejas ietvaros „Dzelzs vilks” uzstāsies Liepājā, „Fontaine Palace” (6.02.), Jelgavā, „Jelgavas krekli” (12.06.), Valmierā, „Multiklubs” (13.02.), lielkoncertā Rīgā, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā (19.02.), Ventspilī, Teātra namā „Jūras vārti” (27.02.), Jēkabpilī, „Cita atpūta” (18.03.).

Biļetes: „Biļešu paradīze”, „Biļešu serviss”, „Ticketshop.lv” tirdzniecības vietās, kā arī koncertu vietās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit