Skip to content

Jau šo sestdien Rīgā jaunais hip-hop festivāls “THE BRONX” ar Kurtu, Eliotu, Sudrabu Sirdi, Brīvrunu projektu, pašu pirmo latviešu reperi Robertu Gobziņu, slepeno mākslinieci Būū un daudziem citiem

Jau šo sestdien, 10. jūnijā no plkst. 15.00 līdz pat rītausmai Tallinas ielas kvartālā par godu pasaules hip-hop kultūras 50-gadei notiks jaunais hip-hop kultūras festivāls “The BRONX”, kura ietvaros uz skatuves kāps vairāk nekā 50 mākslinieki – gan jau Latvijā iecienīti, gan pavisam jauni šī žanra pārstāvji, norisināsies brīvrunu, bītbokseru un grafiti pūtēju sacensības, “Ghetto dance”, radošās darbnīcas, bīrponga turnīrs, hip-hop deju šovi, “Open mic”, kur katrs gribētājs varēs parādīt savas rīmes un prasmes, darbosies hip-hop kino telpa u.c. 

“The BRONX” ietvaros uz vairākām festivāla skatuvēm uzstāsies tādi hip-hop veterāni kā apvienības “S’T’A” dalībnieks un zelta mikrofona ieguvējs KURTS, apvienības “PKI” un pašpasludinātās repa supergrupas “Singapūras Satīns” dalībnieks, aktīvs un ilggadēji atzīts mākslinieks solo karjerā ELIOTS, pirmais reperis Latvijas vēsturē ROBERTS GOBZIŅŠ, anglijā dzīvojošais pašmāju reperis SUDRABU SIRDS, vinila spēles meistari Mixmasters AG un Raitis un daudzi citi. Savukārt “jauno hip-hop skolu” pārstāvēs tādi reperi kā XANTIKVARIATS, STEPS, ODS un GOČA, SOURJ, mošpitu lietpratēji MAUZOLEJU MUUZIKA, E.V. un VEIDERS ar “Jauno pagrīdi”, “371 Clique” repa batla divkārtējais čempions KJUUMANIS, “Ghetto Games” brīvrunu sacensību uzvarētājs IDUS ABRA, GINGER MANE, MARCH, KRISY, AMANITO, I MEAN LOVE un citi. Festivāla slepenais viesis ar kompaktu koncertu būs talantīgā BŪŪ.

Festivāla teritorijā būs iespējams arī garšīgi paēst, kā arī pēc plkst. 23.00 hip-hop ballītes sāksies pie vairuma Tallinas kvartāla rezidentu, kur norisināsies dažādu citu mūziķu koncerti, reivi un ballītes tādu DJ pavadībā kā Oriole, Goodzh, Cukurpaps, 24K, M&M, GaRi, PM2AM, Birch Please, CASH ONLY, Flows, BeLiva un Skaabe. Apmeklētāji gan tiek aicināti ierasties jau uz pasākuma sākumdaļu, kad paralēli mūziķu ustāšanām norisināsies arī interesantas ar hiphopu saistītas aktivitātes, sacensības un batli.

Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā un www.bronx.lv, kā arī pasākuma dienā pie ieejas.

Foto: Andrejs Strokins

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit