Skip to content

Jau šonedēļ lidlaukā Spilve norisināsies lielākais autokoncerts Latvijā

Lidlaukā Spilve Rīgā, šajā ceturtdienā – 11. jūnijā notiks autokoncerts ar grupu Labvēlīgais Tips, Astro’n’out, Pienvedēja Piedzīvojumi un Rīgas Modes uzstāšanos.

Autokoncerts lidlaukā Spilve Rīgā, Daugavgrīvas ielā 140 norisināsies 11. jūnija vakarā un to piedāvā festivāls Summer Sound. Autokoncertā uzstāsties Latvijā iecienītas grupas – Labvēlīgais Tips, Astro’n’out, Pienvedēja Piedzīvojumi un Rīgas Modes. Koncertu starplaikā par patīkamas atmosfēras uzturēšanu rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Šis autokoncerts ir īpašs ar to, ka tā ietilpība ir līdz pat 500 automašīnām, kas padara to par vērienīgāko autokoncertu Latvijā. Biļete vienai automašīnai uz koncertu maksā sākot no 50 EUR un koncertā var ierasties ar vieglajām un apvidus automašīnām.

Lai koncerta apmeklētāji varētu vēl patiesāk izbaudīt koncertu – labākai redzamībai koncerta teritorijā tiks nodrošināti četri lieli videoekrāni, bet grupu muzikālo izpildījumu varēs baudīt īpaši izdalītā radio frekvencē automašīnu skaļruņos. 

Pilnvērtīgam koncerta apmeklējumam skatītājiem tiks nodrošināta arī droša bezkontakta ēdienu un dzērienu piegāde – sākot no uzkodām līdz pat siltiem grila ēdieniem, dažādiem gardiem un atspirdzinošiem dzērieniem, kā arī siltajiem dzērieniem. To visu varēs iegādāties ar Mobilly aplikācijas palīdzību.

“Šis gads un arī šī vasara daudziem no mums būs neaizmirstama ar savu savdabību – iespējams, ka vairums nekad nebija iedomājušies, ka apmeklēs koncertus sēžot automašīnās, tāpat kā mēs nebijām iedomājušies kā tādus organizēsim. Tā būs unikāla pieredze par kuru atmiņās ar citiem varēs dalīties vēl ilgi, tāpēc aicinām šīs atmiņas radīt kopā – vienīgajā tik vērienīgajā autokoncertā Latvijā,” komentē pasākuma organizators Uldis Pabērzis.

Automašīnā var atrasties viena persona vai vairākas personas no vienas mājsaimniecības. Biļešu skaits ierobežots.

Pirms ierašanās pasākuma teritorijā cilvēki tiks aicināti iepazīties ar drošības noteikumiem un apņemties to ievērošanu. 

Plašāka informācija par Autokoncerts lidlaukā Spilve, kā arī drošības noteikumi, pieejami www.summersound.lv. 

Autokoncerts lidlaukā Spilve notiek sadarbībā ar Mobilly, bezalkoholisko alu Go, informē TVNET un Radio SWH.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit