Skip to content

Jaunā dziedātāja Elizabete Gaile un DJ Rudd laiž klajā kopdziesmu

Dziesma “Kas aiz krūtīm sēž” ir viena no RIGaLIVE dziesmu rakstīšanas nometnē tapušajām dziesmām, kuras tapšanā piedalījušies DJ Rudd, grupas “Rock’n’Berries” un “X Faktora” dalībnieks Oskars Millers un dziedātāja Elizabete Gaile.

“Dziesmas stāsts ir par uzdrīkstēšanos un emocijām, kas rodas, domājot par kādu cilvēku, kuram Tu nedaudz baidies atklāt savas jūtas. Piedalīties RIGaLIVE nometnē bija neliels izaicinājums, jo visi trīs iepriekš nebijām labi pazīstami. Esmu ļoti priecīga par šo sadarbību – man, kā jaunam izpildītājam, strādāt kopā ar jomas profesionāļiem bija ļoti vērtīga pieredze!”

Šī ir otrā Elizabetes Gailes dziesma latviešu valodā, kas tiks iekļauta dziedātājas gaidāmajā mini albumā, kas iznāks šī gada nogalē. Atbilstoši dziesmas noskaņai ir tapis arī liriku video, kā vizualizācijas radījusi grafiskā dizaina aģentūra “honey & honey” un montēja Lote Lārmane. Video attēlotās grafikas un krāsas atspoguļo domas, kas raisās galvā, izdzīvojot dziesmas stāstu.

Kā minēts iepriekš, dziesma ir tapusi RIGaLIVE dziesmu rakstīšanas nometnes pagājušā gada rudens sesijā. RIGaLIVE nometnes sesijas ir pulcējušas vairākus atzītus ierakstu māksliniekus, producentus un izpildītājus un vairākas tajā radītās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radio topu virsotnes, tostarp repera anša un K. Pāžes “Zemes stunda” un daudzas citas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit