Skip to content

Jaunā dziedātāja Sabīne Mustermane piedāvā debijas singlu “Mākoņi”

11. septembrī ar debijas singlu “Mākoņi” sevi piesaka jaunā dziedātāja Sabīne Mustermane, līdzās izdodot videoklipu, kas aicina atcerēties bērnību.

Dziesma “Mākoņi” tika sarakstīta “Zvaigznāja klases” ietvaros, Sabīnei pašmācības ceļā apgūstot mūzikas producēšanu un dziesmu rakstīšanu. Sadarbojoties ar mūziķi Agnesi Rakovsku un producentu Gothardu Āriņu, radās dziesmas gala versija.

“Pirmās dziesmas skices tapa manās mājās, eksperimentējot ar producēšanas aplikāciju — mēģinot pievienot dziesmai dāžādus efektus. Vienmēr esmu zinājusi, ka vēlos darīt vairāk, tādēļ nonācu “Zvaigznājā”, kas man deva iespēju attīstīt nepieciešamās dziesmu rakstīšanas un producēšanas zināšanas. Dziesmas vēstījums ir par sevis saprašanu un spēju būt vienatnē, lai izbēgtu no savas ikdienas un apkārtējās vides,” saka Sabīne.

Kopā ar dziesmu “Mākoņi” tiek izdots arī videoklips. Sabīne stāsta: “Šī bija mana pirmā reize, kad filmējos videoklipā, tādēļ neizvirzīju ekspektācijas par to, kāds būs rezultāts. Videoklipā var saskatīt manas mīļākās bērnības vietas Bauskā, kur pavadīju laiku ar saviem draugiem un ģimeni, būvējot teltis un staigājot pa iemīļotajām pļavām. Rezultāts mani pārsteidza, un tā vēstījums ir ļoti personisks.” Sabīnes vizuālais tēls tapis sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentēm Madaru Indriksoni un Milēnu Emīliju Seržanti.

Sabīne ir viena no konkursa “Ondo.lv Zvaigzne” uzvarētājām. Videoklips tapis, izmantojot konkursā iegūto stipendiju. Piedalījusies vairākos pianstu konkursos – gan Latvijā, gan Eiropā. Ikdienā Sabīne veido audiovizuālu saturu sociālajā tīklā “TikTok”.

Foto autore – Aleksandra Vdovenko

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit