Skip to content

Jaunā dziedātāja un producente JULIANNA piesaka sevi ar singlu “What You Won’t Do”

Šodien, 22. decembrī, jaunā dziedātāja un producente JULIANNA nāk klajā ar savu debijas singlu “What you won’t do”. Dziesma apvieno R&B un neo-soul žanru skanējumu, kuru papildina Juliannas samtainā balss. Tā ir par mīlestību un to, cik tālu mēs esam gatavi iet un ko darīt šo sajūtu vārdā.

Par godu debijas dziesmas relīzei norisināsies prezentācijas pasākums, 22.decembrī Rīgas Ķirsī, Audēju ielā 8. Silta un intīma atmosfēra piepildīs telpu R&B dzīvās mūzikas pavadījumā, kur pirmo reizi klausītājiem būs iespēja noklausīties dziesmas “What You Won’t Do” pirmatskaņojumu ar pavadošo grupu – Gatis Breijers (taustiņi), Vilhelms Logins (bass), Reinis Zariņš (bungas).

Dziesma apvieno R&B un neo-soul žanru skanējumu, kuru papildina Juliannas samtainā balss. Un tomēr tas ir vairāk nekā tikai skaņdarbs – tas ir mākslas darbs, kas iedvesmo un attēlo mūsu ikdienas dzīves situācijas,  attiecības un emocijas.

“Ar šo dziesmu es vēlos iedrošināt sievietes nebaidīties šajā skarbajā laikmetā būt ievainojamas un maigas. Dziesma ir par to, ko mēs varam izdarīt mīlestības vārdā,” skaidro JULIANNA.  “ ‘Rozā brilles’ atspoguļo mūsu tendenci ideālizēt mīlestību un redzēt to kā perfektu un skaistu, pat ja realitātē tā var būt sarežģīta un nepilnīga.“

JULIANNA ir ne tikai dziedātāja un dziesmu autore, bet arī savu dziesmu producente, kura ir īpaša ar pievilcīgu vokālu, plašu diapazonu un sentimentāliem vēstījumiem.

Juliannas mērķis ir radīt mūziku, kas iedvesmo klausītājus nebaidīties no savas īstās būtības, uzsverot cilvēcisko, dabisko skaistumu un sarežģīto, taču spēcīgo dabu. Viņa vēlas, lai viņas dziesmas būtu kā ceļvedis uz pašapziņu un personisku izaugsmi, vienlaicīgi iedrošinot būt saprotošiem un iejūtīgiem vienam pret otru savstarpējās attiecībās. JULIANNA tic, ka viņas mūzikas vēstījums piesaistīs plašu auditoriju, kas apvienos ikdienišķo un intīmo sajūtu pasauli.

Dziesma ir pieejama no 22.decembra visās straumēšanas platformās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit