Skip to content

Jaunā elektro-indī-pop grupa “Don Bjorn” debitē ar savu pirmo singlu “Ar Tevi”

Latvijas mūzikas ainā parādās jauna elektro-indī-pop grupa “Don Bjorn”, kura klajā laidusi savu pirmo singlu “Ar Tevi”. 

Grupas “Don Bjorn” kodolu veido talantīgie mūzikas producenti Jānis Eglītis un Mārtiņš Leja  kopā ar dziedātāju Oskaru Mustermani. Grupas radītā mūzika apvieno vasarīgas noskaņas ar dzirkstošu indie-electro-pop skanējumu, radot unikālu un aizraujošu muzikālo pieredzi.

Grupas mūziķi ir radījuši skaņdarbu “Ar Tevi”, kas atspoguļo vasaras piedzīvojumus un emocijas, ko izraisa iemīlēšanās sajūta. Šī dziesma iemieso vasaras vieglprātību, romantiku, iemīlēšanos un brīvības sajūtu, un tā noteikti kļūs par neatņemamu daļu no šīs vasaras muzikālā baudījuma.

“”Ar Tevi” ir dziesma, kas radīta ar mīlestību un aizrautību, un mēs ceram, ka tā piesaistīs klausītāju sirdis un izraisīs neaizmirstamus mirkļus šajā vasarā,” saka grupas producents Jānis Eglītis.

Dziesma “Ar Tevi” ir pieejama Dolby Atmos formātā, piedāvājot klausītājiem nebijušu skaņas pieredzi, kas pilnībā ievelk dziesmas atmosfērā. Singlu var klausīties Apple Music un Tidal platformās.

Grupas “Don Bjorn” pirmsākumi meklējami Austrālijā, bet tagad mūziķi ir gatavi uzsākt savu ceļojumu Latvijas mūzikas scēnā ar šo aizraujošo debiju. Viņu mērķis ir radīt mūziku, kas iedvesmo un vieno cilvēkus.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit