Skip to content

Jaunā latviešu māksliniece Krista Evandželīna 14. februārī nāk klajā ar savu jaunāko singlu latviešu valodā – “Abpusējā Divvientulība”!

Krista Špīse ar skatuves vārdu – Krista Evandželīna ir 18 gadus veca dziedātāja, kas visām savām dziesmām pati raksta vārdus, mūziku, kompozīciju, kā arī pati tās producē.

Iepriekš Krista Evandželīna ir izdevusi 3 dziesmas  – “BIZE” (2023. gads), “Wake Up” (2021. gads) un “Mystery” (2023. gads).

Vārdu salikums – “abpusējā divvientulība” – veido literāru paradoksu, ko autore ar nolūku vēlas izmantot, lai paspilgtinātu dziesmas unikalitāti. Tajā pat laikā, izvēlētais dziesmas nosaukums mēģina aprakstīt mērķauditorijas dziļi satricinošās, neaprakstāmās emocijas – vienlaicīga kopības un atsvešinātības sajūta. Radošajā procesā, risinot šo parādību, autore dziesmas lirikā ar šī paradoksa palīdzību piedāvā divu personu attiecību modeli – “divi indivīdi, jūtoties izolēti no pārējās pasaules, atrod apmierinošo vienpatības un piederības sajūtu viens otrā.” Vienlaicīgi ar dziesmu ir iznācis tās videoklips, kas ir skatāms lietotnē YouTube.

Dziesmu “Abpusējā Divvientulība” var noklausīties visās mūzikas straumēšanas platformās (Spotify, Apple music, iTunes, YouTube Music).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit