Skip to content

Jauna latviešu psihedēliskā rokgrupa Advanced Blue izdod debijas EP “Ego” un aicina uz koncertu Noasā

Grupa Advanced Blue laiž tautās savu debijas EP “Ego”, kurš sastāv no viena jau izlaista singla un četrām citām, tikai koncertos dzirdētām, dziesmām.

EP Ego ir ceļojums pa dažādajiem ceļiem, caur kuriem mūs vadā mūsu pašu prāts. Tie var būt gan patīkami, gan nepatīkami un reizēm izaicinoši, taču tiem jāiziet cauri, lai apzinātos un novērtētu vienu no svarīgākajiem instrumentiem dzīvē – ego.

EP ierakstīšanas process sākās jau aptuveni pirms gada, bēdīgi slavenā 2020.gada vasarā, kad pirmo melnrakstu grupa ierakstīja kādas Smiltenes vidusskolas aktu zālē (šie ieraksti vēl kaut kur peld pa kosmosu un iespējams arī drīz uzpeldēs).

EP Ego tika ierakstīts dzīvā formātā, visiem grupas biedriem spēlējot reizē, tādējādi cenšoties sasniegt to enerģiju, kura ir iespējama tikai koncertos, komunicējot ar publiku. Ego dzirdamā versija tika ierakstīta pie Jāņa Kalvāna studijā Gateris un Edvarda Brodera Broders Audio. EP miksēja Edvards Broders un masterēja Alberts Levics.

Katrai dziesmai ir savs, individuāls vizuālais noformējums, kuros mākslinieks Mārtiņš Aizpurvs vizuāli interpretēja dziesmās dzirdamo un tas viss apvienojas EP vāka noformējumā.

“Baudiet un patiesi iegrimstiet mūzikā kā arī mācieties vārdus, lai koncertos turpmāk varam dziedāt visi kopā!” aicina grupas Advanced Blue dalībnieki Gustavs, Rūdolfs un Oskars.

Šis ir grupas pirmais EP, kurš sevī iekļauj jau februārī iznākušo singlu “Noraujies” un šo debiju grupa Advanced Blue plāno prezentēt peldošajā mākslas galerijā NOASS jau 22. septembrī. Koncerta sākums 20:00 un ieeja tikai ar derīgiem vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātiem. Biļetes ticketshop.lv

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit