Skip to content

Jaunā pašmāju grupa “Tasteful” izdod debijas singlu “Green Eyes”

“Tasteful” ir indie-rock grupa no Ventspils. Grupas biedri iepazinās Ventspils mūzikas vidusskolas gaiteņos, kur arī 2019. gada beigās izveidoja grupu un šī gada 31. oktobrī izlaida savu debijas dziesmu  “Green Eyes”.

“Tasteful” mūziku iecerēts veidot dažādos žanros un gleznot ar plašu skaņu tembru paleti. Šobrīd, lielākoties, dziesmu autors ir grupas vokālists, ģitārists un taustiņu spēlētājs Gunārs Gaumigs, bet galvenais ģitārists un grupas labais gariņš ir Eduards Bariss. Pie basa grūvīgais Artis Patriks Mazalis un enerģiskais bundzinieks ar izcilām bekvokālista dotībām – Markuss Ābelītis. Grupas dalībniekiem ir dažādas muzikālās intereses, kas, par laimi, labi savienojas kopā radošajā procesā, un tas arī viņus padara gaumes pilnus jeb “Tasteful”.

“Green Eyes” ir saruna starp diviem mīlniekiem, kur meitenes skaistums noēno viņas patiesumu. Dziesmas skanējums ir auksts. Līdz ko emocijas saasinās un kļūst agresīvākas, un, acīs raugoties saprot, ka vairs tiešām neko nevar mainīt, seko pilnīga enerģijas izlāde ģitāras soliņā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit