Skip to content

Jaunā pašmāju mūziķe Aleksandra Šimanovska piedāvā jaunāko dziesmu ar videoklipu, kurš filmēts vien ar telefonu

“Pašpārliecinātība un pašpietiekamība…” ir pirmie vārdi par dziesmas vēstījumu, kurus izsaka darba autore. Dziesma savā būtībā aicina apzināties sevi un būt neatkarīgam. Mākslinieki to bravūrīgi un tiešākajā veidā ir centušies nodot arī caur dziesmas vizuālo aspektu. Kā? Uzņemot nesamākslotu mūzikas video bez jebkādas profesionālās tehnikas, bet vien ar telefonu, pāris cilvēku lokā, izpildot iestudētu horeogrāfiju un izmantojot telpā pieejamos resursus.

Singls “Nedejošu” ir aktīvs pop un r&b stila darbs, ar kuru iecerēts iekustināt klausītāju, tajā pat laikā radot nostaļģisku un pazīstamu sajūtu, skaņdarbā iekļaujot elementus, kas asociējās ar senākiem laika posmiem mūzikā.

Videoklips tapis pašā Vecrīgas sirdī, nesen atvērtajā un, neona gaismām izgaismotajā, klubā “Arcadia”, par ko mākslinieces komanda ir ļoti pateicīga tā īpašniekiem Abidam un Benam, kā arī bāra vadītājai Vinetai.

Aiz singla video izveidojies interesants stāsts- pirmatnējā doma bija veikt filmēšanu ar tam paradzēto kameru, gaismām un papildlīdzekļiem, taču, kā gadās, dotajā dienā šī elektronika nedarbojās korekti. Kad šķita, ka dienas plāni ir vējā un laiks nolaist rokas, mūziķe ierosināja pamēģināt to nofilmēt ar telefonu. Pierādījumi tam, ka kreativitāte ir visa pamatā, nav jāmeklē. Klipā redzamā horeogrāfija tapusi pateicoties Leldei Kurzemniecei, sadarbojoties ar Aleksandru.

Dziesmas producents un aranžijas veidotājs ir Oskars Barsuks, bet skaņas inžiniera lomā pie dziesmas strādājis Jānis Jačmenkins, ievirzot skaņdarbu vēl unikālākā skanējumā.

Aleksandra aktīvi darbojās latvijas mūzikas scēnā jau vairākus gadus. Līdz šim ir izdevusi pazīstamākus singlus kā “Rozā Gaismas”, “Viss Sākās No Jauna” sadarbībā ar mūziķi un producentu Oskaru Barsuku un skaņu inženieri Jāni Šmēdiņu jeb Faktu. Dziedātāja piedalījusies tādos šovos un konkursos kā “X Faktors”, “Gudrs Vēl Gudrāks”, “Ghetto Faktors”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit