Skip to content

 Jauna platforma mūzikas un citām radošajām industrijām – ‘RIGaLIVE’.

6.un 7. septembrī Rīgā, notiks izglītojošs un izklaidējošs pasākums: darbnīcas-meistarklases un lekcijas industriju dalībniekiem, bet koncerti ar pašmāju un ārvalstu mūziķiem visiem interesentiem.

Pēc “Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksporta biroja” iniciatīvas tiek veidots jauns radošās industrijas notikums –  radošo meistarklašu, darbnīcu un pilsētas festivāls “RIGaLIVE”.

“Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksporta birojs” izpilddirektore Agnese Cimuška: “Pasākuma mērķis ir veicināt vietējo radošo un mūzikas industriju pārstāvju profesionalitāti, savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu gan vietējā līmenī, gan ar starptautiskajiem industriju pārstāvjiem. Pirmajā pasākumu sērijā septembrī uzsvars tiek likts uz mūzikas industriju un dziesmu rakstīšanas darbnīcām.”

Pasākumu programmu veidos dziesmu rakstīšanas darbnīcas, profesionāļu lekcijas un prezentācijas, gan vairāki koncerti dažādās norises vietās.

Festivāla sadarbības partneri ir “LaIPA”, Kultūras ministrija, “Live Riga”, “Zemgus Poligrāfijas Serviss”,”Rocket Bean Roastery”, “Mājlietu sala”, kā arī citi industrijas pārstāvji.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit