Skip to content

Jaunā un daudzsološā dziedātāja Karīna Laugale laiž klajā singlu “Colorful World”

Dziesma “Colorful World” ir par vienlīdzību uz pasaules, kurā mēs katrs esam tik atšķirīgi, bet savā būtībā tik neviennozīmīgi krāsaini!

Šī dziesma ir veidota roka stilistikā, kurš ir ļoti atšķirīgs no dziedātājas ierastā ampluā, kā arī šis ir viņas pirmais publicētais autordarbs, jo dziesmas “Colorful World” mūziku un tekstu ir sarakstījusi Karīna pati.

Dziesma ataino pasauli visā tās krāšņumā. Krāsainu pasauli, kurā mēs dzīvojam, bet ikdienas steigā to nepamanām. Mēs tiekam aicināti paskatīties uz visu tik ierasto mums apkārt pilnīgi jaunā skatījumā. “Esmu pārliecināta, ka katrs klausītājs šajā dziesmā saklausīs kaut ko tieši sev!” saka dziedātāja Karīna Laugale.

Karīna Laugale ir vokāliste, kas ir dzimusi 1998. gada 26. janvārī un augusi Latvijā. Jau agrā vecumā Karīna iemīlēja mūziku – mācījās dziedāt un spēlēt klavieres. Pabeigusi Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļu kā džeza vokāliste, un pašlaik studē Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā. Piedalījusies dažādās meistarklasēs ar džeza un populārās mūzikas mūziķiem.

Karīna bija viena no grupas “Koukie Band” dalībniecēm, kas 2017.gadā piedalījās šova “X faktors” pirmajā sezonā. Tāpat arī piedalījusies dažādos festivālos Latvijā un ārpus tās robežām, piemēram, “Saulkrasti Jazz” (LV), “Ventspils Groove” (LV), “”Moscow Spring A Capella” (RUS), “Noorte Jazz Festival” (EE), u.c. Ikdienā Karīna izpilda gan populāro, gan džeza mūziku kopā ar dažādiem mūziķiem.

“Colorful World” producēja un aranžēja Jānis Bukums,Artūrs Liede un skaņu inženieris Kārlis Šteinmanis, ieraksts veikts ierakstu studijā “KS Records – Unity Audio”  Mūziku ierakstīt palīdzēja grupa “JĀNIS BUKUMS”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit