Skip to content

Jaunais mūziķis vārdā “osiits” izdod savu pirmo mini albumu ar nosaukumu “Neko darīt. Kā ir, tā jādzīvo.”

Bez iepriekš izdotajiem diviem singliem “Tiešām neatceros” un “Kā tev šodien gāja?” albumu papildina vēl trīs jaunas kompozīcijas.

“Neko darīt. Kā ir, tā jādzīvo.” ir stāsts par mentālā stāvokļa izmaiņu ietekmi uz cilvēka dzīvi. Konkrētāk, par izmaiņām uz negatīvo pusi, kad sajūtas (gan emocionālās, gan fiziskās) ir ilgstošas un negrasās atkāpties.

Ir grūti saprast kāpēc tā vispār notiek. Vēl grūtāk ir saprast kāpēc tas notiek tieši ar mani, kad izskatās, ka visiem, kas atrodas man apkārt, viss šķiet perfekti. Bet visgrūtāk ir pieņemt to, ka visticamāk ar šīm sajūtām būs jāsadzīvo visu atlikušo dzīvi.

Albums viscaur ir par dzīves posmu, kurā atteicos pieņemt šīs izmaiņas un pat necentos apzināties, kas varētu tās veicināt. Atļāvos noticēt visam, ko jutu, lasīju internetā un visām domām, kas iešāvās galvā. Starp šīm domām dominēja tas, ka es varētu būt šausmīgi slims, jo jutu fizikas neizskaidrojamas sāpes, kas nozīmētu, ka man drīz jāmirst. No malas varbūt pat izklausās smieklīgi, bet, diemžēl, tā bija un reizēm vēl ir mana realitāte.

Albums Spotify

Dziesmai “Šeit un tagad” ir tapis arī mūzikas video. Šoreiz arī ar video filmēšanu un montāžu nodarbojos pats, bet nākotnē noteikti būtu priecīgs par iespēju sadarboties ar nozares profesionāļiem.

Papildus mūzikai ir izdoti arī padziļināti stāsti par katru no dziesmām. Tie publicēti manus soctīklos. Tā kā projektā apspriestais temats ir ļoti plašs un komplicēts, šķita, ka vajadzētu vairāk pastāstīt, kas tad īsti slēpjas zem lirikām. Ir grūti trīs minūtēs izstāstīt to, kas galvu ir nodarbinājis teju divus gadus un joprojām turpina nodarbināt.

Aicinu visus noklausīties albumu un tos, kam temats šķiet aktuāls, noteikti apskatīt arī padziļinātos stāstus par dziesmām manos sociālajos tīklos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit