Skip to content

Jaunais producents MT$ debitē ar singlu “Venera” un izziņo albumu

Skaņdarbs “Venera” ir pirmais vēstnesis no novembra beigās gaidāmā albuma “HOMEMADE”, kas dienas gaismu ieraudzīs ne tikai digitālā formātā, bet arī netipiskā fiziskā veidolā.

MT$ elektroniskās mūzikas lauciņā līdz šim darbojies nav, taču mūziķim ir pamatīga pieredze dažādos ģitārmūzikas ansambļos, kura par sevi liek manīt arī singlā. Skaņdarbu raksturo gaisīgs, peldošs lo-fi skanējums un uz priekšu dzenoša, minimāla ritma sekcija, kurā dzirdama hiphopa ietekme. Dziesmai “Venera” ir tapusi arī īpaši radīta vizualizācija, kuras autore ir Paula Pudāne.

“Pirmie aizmetņi šādam jaunam muzikālajam virzienam radās jau pērn, taču toreiz likās, ka tie nekur tālāk neaizvedīs. Tomēr, kā jau daudziem no mums, krietnu daļu no šī gada nācās pavadīt mājas režīmā, līdz ar to neviļus turpināju attīstīt muzikālās idejas. “Venera” ir īpaša ar to, ka, tieši pabeidzot darbu pie šī gabala, sapratu, ka gribu dziļāk iztirzāt šo mūzikas izraisīto sajūtu un nolēmu izveidot ko pamatīgāku par vienu atsevišķu dziesmu,” tā skaņdarbu komentē mūziķis.

“Venera” ir daļa no MT$ debijas albuma “HOMEMADE”, kurš, kā jau nosaukums liecina, ierakstīts mūziķa mājās. To paredzēts izdot novembra beigās – arī fiziskā formātā, taču to, vai tas būs kompaktdisks, plate, kasete vai kas cits, mūziķis pagaidām vēl patur noslēpumā. Par jaunumiem no MT$ iespējams uzzināt mūziķa Facebook lapā un Bandcamp lapā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit