Skip to content

“Jauno Jāņu Orķestrim” dziesma “Kur tu biji, alutiņ”

Jaunfolka grupa “Jauno Jāņu Orķestris” publicē jaunu dziesmu “Kur tu biji, alutiņ” un aicina sastapt grupu vairākos ielīgošanas laika un vasaras koncertos.

“Dziesmas tapšanas stāsts un iemesls ir pavisam vienkārši. Svinot godus, grupa saprata, ka trūkst pašiem savas kārtīgas galda un prieka dziesmas, ko dziedāt visiem kopā. Dziesmā sastopas kopā būšanas, svinēšanas un arī laimīgas aizmiršanās prieks, slavinot latviešiem tik pazīstamo prieka avotu – alutiņu. Gatavojamies to jau pavisam drīz dziedāt kopā ar jums, tiekoties koncertos,” par jauno dziesmu saka tās mūzikas autors, JJO balss Juris Kaukulis.

Dziesmas “Kur tu biji, alutiņ” dainu tekstus atlasījis un sakārtojis Juris Kaukulis, mūzika – Juris Kaukulis, aranžējums – “Jauno Jāņu Orķestris”, skaņu ieraksta režisors un producents Aldis Zaļūksnis.

Tīmeklī šobrīd pieejams dziesmas “Kur tu biji, alutiņ” teksta video  (montāža Laura Rožkalne-Ozola, videomateriāls – Ritvars Bluka). Dziesma pieejama arī lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Grupa “Jauno Jāņu Orķestris” (JJO) ir latviešu jaunfolka apvienība, ko kopā ar domubiedriem izveidojis harizmātiskais rokmūziķis, grupas “Dzelzs vilks” līderis Juris Kaukulis. JJO dziesmu liriskais pamats ir latviešu dainas, kas atdzīvojas oriģinālā, elektroakustiskā mūzikā. JJO sastāvā apvienojušies pazīstami latviešu mūziķi: bundzinieks Artis Orubs un taustiņinstrumentālists Kaspars Tobis, pulkā aicinot arī košo folkloras vijolnieci Ievu Mūrnieci, jauno akadēmiskās mūzikas profesionāli Andri Veinbergu (kontrabass) un multinstrumentālistu Valēriju Cīruli.

JJO koncerti:

  1. jūnijs, “Stirnu buks”, Gaiziņš
  2. jūnijs, Rīga, VEF kvartāls
  3. jūnijs, Dikļi, Neikenkalna dabas koncertzāle
  4. jūnijs, Raiskums, “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”
  5. jūlijs, Mālpils
  6. augusts, festivāls “Laba daba”
MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit