Skip to content

Jauns mūzikas projekts – Signia

Dziedātāja Signija Taraņenko ar skatuves vārdu SIGNIA aizvadītā gada nogalē pārsteidza ar “Muzikālo Adventes kalendāru”, publicējot 24 Ziemassvētku dziesmu “kaverversijas” savā YouTube kanālā. Pagājušajā nedēļā Signija prezentē savu pirmo oriģināldziesmu “Where Are You”.

Jaunā dziedātāja pāris dienas nedēļā strādā aptiekā par farmaceita asistentu, taču pārējo laiku velta dziedāšanai. Šobrīd aktīvi darbojas grupā “Carnelian” un dzied bekvokālu Atim Auzānam. Piedalās dažādos muzikālos projektos un labdarības pasākumos sadarbībā ar Pipars.lv un Palīdzēsim.lv  Iepriekš dziedājusi bekvokālu arī Aivo Oskim, Andrim Baltacim un draisku joku un dziesmu izrādē “Nerātnā Vasaras Nakts”.

Par dziesmu Signija saka šādi: “Es sarakstīju šo dziesmu pirms 2 gadiem, un toreiz man jautāja – par ko tā ir? Es atbildēju, ka tā noteikti nav par mani. Ir pagājis laiks, apstākļi un notikumi ir krietni mainījuši manu dzīvi un tagad es šo dziesmu varu asociēt ar sevi, un beidzot nodziedāt patiesi no sirds.”

Dziesma ir par mīlestību, kuru gaidām, meklējam un tad, ja paveicas – atrodam. Ja nepaveicas – turpinām gaidīt un meklēt “to īsto”. Par sapņiem, kurus katrs gribam piepildīt, grūtībās padodamies un, satiekot īstos cilvēkus, atkal noticam tiem no jauna. Dziesma ir par tiem, kuri meklē. Arī par Tevi. Lai arī ko Tu meklētu – mīlestību, laimi, iedvesmu vai sevi – šis ir stāsts par to, kā nepadoties.

Vārdu un mūzikas autore ir pati Signija Taraņenko. Ieraksta producēšanas darbā punktus uz “i” salika Kaspars Ansons, taču pie tā strādājuši producenti Artūrs Palkevičs un Gaitis Lazdāns. Dziesmas video – Ēriks Saksons. Tērpu dizains – Ilze Kaša.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit