Skip to content

Jauns vārds latviešu mūzikā – Starins izdod singlu “Problēmas”

26. martā ar singlu “Problēmas” klajā nācis dziedātājs, kas sevi Latvijas mūzikas industrijā piesaka ar skatuves vārdu Starins.

Singls “Problēmas” tika sarakstīts Agneses Rakovskas mūzikas un izglītības platformā “Zvaigznājs”, kad Starins jeb īstajā vārdā Mārtiņš ieguva stipendiju konkursā “Ondo.lv Zvaigzne”.

Dziesmas tapšanā galvenokārt piedalījusies Agnese Rakovska un producents Matīss Repsis. Elektriskās ģitāras melodiju ierakstīt palīdzēja Gustavs Krastiņš, kā arī bungu partiju iespēlējis Jakovs Šaldovs. Vokālajās partijās dzirdama Paulas Dunderes balss.

“Man bija liels prieks sadarboties ar Agnesi Rakovsku, jo tieši viņa bija tā, kas spēja sniegt godīgu viedokli par šīs dziesmas sākotnējo versiju. Domāju, ka diezgan ātri un plūstoši to pabeidzām, lai jau šodien tā nonāktu pie klausītājiem ,” saka Mārtiņš.

Mārtiņš stāsta: “Katram no mums ir kādas problēmas, ar kurām saskaramies, bet vienmēr ir vērts atcerēties, ka tās spēj sniegt arī ko labu. Piemēram, manas dzīves situācijas ir sniegušas iespēju sarakstīt šo dziesmu. Iesaku to noklausīties, jo tai ir interesants un pozitīvs piedziedājums, kā arī komiski vārdi.”

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit