Skip to content

Jauns vārds pašmāju mūzikā: ar videoklipu debijas singlam sevi piesaka apvienība “Karstie Zaķi”

4. aprīlī ar videoklipu dziesmai “Karstie Zaķi” Latvijas mūzikas scēnai sevi piesaka dzirkstošā apvienība “Karstie Zaķi”. Grupā apvienojušies trīs domubiedri – dziedātājs, dziesmu autors un producents Armands Rutkovskis (Arutt), mūziķi un dzejnieki Varis Jātnieks un Kristers Tomass.

“”Karstie Zaķi” nav ikdienas radio dziesma, tas ir kas dzirkstošs, sākot ar ballīti mašīnā un beidzot ar bezrūpīgu dejošanu nakts klubā. Šī dziesma maina perspektīvu vārdu savienojumam “Karstais zaķis”, jo tas var būt kā sieviete, tā arī vīrietis. Uzskatām, ka apzīmējumam “Karstais zaķis” jākļūst par sinonīmu trakākajam ballētājam, deju grīdas spridzinātājam, neglābjamam romantiķim, starmešu magnētam, kā arī pieklājīgi neķītram mīlniekam. Šobrīd mēs dzīvojam ar pārliecību, ka jaunību sevī saglabāsim tik ilgi, cik ilgi spēsim tai noticēt. Aicinām tās valdzinājumam noticēt arī savus klausītājus, ļaujoties piedzīvojumiem, kaislei, priekam un, protams, kādai atmiņā paliekošai ballītei,” tā radīto kompozīciju raksturo jaunieši.

Apvienība “Karstie Zaķi” impulsīvas domas iespaidā radās 2021. gada novembrī, kad 3 seni draugi, eksperimentējot savus piedzīvojumus sarindot klauzulu pilnās rīmēs, radīja pirmo dziesmu. “Lai arī kopīgu muzicēšanu aizsākām bez kādiem konkrētiem plāniem, jau sākumā sapratām, ka domājam līdzīgi, jo radošais process bija diezgan plūstošs, pirmo dziesmu arī pabeidzu salīdzinoši īsā laika periodā. Kopīgi nonācām pie lēmuma, ka šīs nepiespiestās sanākšanas vakaros vajadzētu ievirzīt nopietnākā gultnē,” atklāj grupas dalībnieks un producents Armands Rutkovskis.

Debijas singls “Karstie Zaķi” pieejams visās populārākajās straumēšanas vietnēs – “Spotify”, “iTunes”, “Deezer” u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit