Skip to content

Jaunu mūzikas albumu “Fokus Pokus 2000” ir izdevusi Latvijas hiphop apvienība “Kontraflovs”

Albums tika pilnā garumā izdots 11. decembrī un pieejams visos straumēšanas servisos.

Kontraflovs šo albumu izveidoja par godu laikam, kad šī apvienība dzima. Tie bija laiki, kad iedvesmu mūzikai meklēja tusiņos, dzērienos un problēmās. Tie bija pirmsākumi, kuriem bija jāiziet cauri, lai Kontraflovs iegūtu to skanējumu, kāds ir šodien. Lai pēdējo relīžu saturs būtu ar lielāku jēgu un īpašiem vēstījumiem. Bet jebkurā daiļradē ir pirmsākumi un fundaments, kurus nedrīkst noliegt, lai arī cik tie bijuši svārstīgi. Tāpēc arī “Fokus Pokus 2000” – pateicība šim laikam, iegūtajām atmiņām (vai atmiņas zudumiem). Albums – himna, pie kura visi var pakustēties līdzi un atsaukt savus trakos jaunības gadus, vai arī notikumus, iespējams, pēdejā piektdienā.

Albums sastāv no 12 dziesmām un 5 skitiem – ļaujot visiem iziet cauri Kontraflova sākumiem un pat ļoti konkrētām situācijām, kuras tika piedzīvotas. Albumā var dzirdēt arī dažus viesmāksliniekus – vairākus ASV izpildītājus, kā arī jaunu sievietes balsi LV repā – Merlina Porno. Ja albumu klausīsities caur YouTube, katrai dziesmai atradīsiet kādu uzjautrinošu video materiālu, taču ķirsīts uz putukrējuma vai drīzāk – citrons rumkolā – būs video klips dziesmai “Radio Dziesma” un liriku video dziesmai “Dari Dari”.

Kontraflova raksturojums šim vizuālajam albumam (uzmanību, satur necenzētu leksiku; tieši tādu, kāda tā bija kādreiz):

Šis mūzikas projekts ir kā audio multfilma pilngadīgai auditorijai. Pirms SSB, pirms PPTKD albuma un miksteipu sērijām, pirms Rajona Memuāriem, Fokus Pokus 2000 ir pritons, kurā piedzima Kontraflovs. No tusiņiem un orģijām Teikas sirdī līdz Juglai, un atpkaļ līdz centra dzīvokļiem, no dzerstiņiem pamestās ēkās un stroikās starp pāris salauztām sirdīm un dažiem salauztiem kauliem – tā ir bezatbildīgu piedzīvojumu virkne, pēc kura radās šis projekts. Ar sarkastiskiem un asprātīgiem tekstiem, ironizējot un ierēcot par radio un komerciālās mūzikas klišejām, mēs ielūdzam jūs šajā hujātā.

Pagatavots pēc vispizdatākajām pritona receptēm Kontraflova gaumē, ahujenna skaļš, perverss, rupjš, pizģec ku’ vulgārs un pilnīgi bezkaunīgs ir šis ieraksts.

Šis malbums (albuma & miksteipa apvienojums) ir ieskats retrospektīvā pritonā, kurā mēs dzīvojām 2000 gadu beigās.

Nemēģiniet šo atkārtot mājās. Lūdzam jūs atskaņot šī hujāta saturu tik skaļi katru reizi, lai tas nahuj izbesī visus kaimiņus.

Mēs neesam atbildīgi par sliktiem lēmumiem, kurus visdrīzāk jūsu nepilngadīgās atvases pieņems, šo čerņu klausoties.

#FP2K #FOKUSPOKUS2000

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit