Skip to content

Jaunu singlu izdevusi pašmāju rokgrupa “Tape Electro”

Līdz ar 7. oktobri lielākajos mūzikas straumēšanas servisos nonācis Latvijas rokgrupas “Tape Electro” jaunais singls “Ghostwriter”. Laists klajā arī teksta videoklips.

“Ghostwriter” autors ir grupas ģitārists un vokālists Edvarts, kurš komentē: “Dziesma ir par tiekšanos pēc tā, ko apzinies, ka nevari iegūt, taču nedrīksti sev ļaut arī padoties…” Pārējie grupas dalībnieki – ģitārists Miks, basģitārists Dāvis un bundzinieks Andris – savukārt uzsver jaunā singla radīto kaifu, spēlējot to koncertos. “Dziesma ir enerģijas pārpilna un neļauj palikt vienaldzīgam nevienam, kurš nonācis tās izpildījuma tiešā tuvumā,” piebilst Andris.

Dziesma “Ghostwriter” ierakstīta Ģirta “Lomika” Laumaņa studijā “Hodila Records” Valmierā un ir trešais singls no nākamgad gaidāmā grupas debijas albuma. Teksta video autors ir Ēriks Saksons.

Apvienība “Tape Electro” dibināta pirms pieciem gadiem, kad Andris un Edvarts pēc vairākiem radošiem mēģinājumiem saprata, ka dodas pa vienu muzikālo taku un uz tās varētu paaicināt vēl dažus līdzīgi domājošos. Piemēram, Miku un Dāvi. Izvēlētais virziens ir enerģiska un melodiska rokmūzika, kādu paši grupas dalībnieki labprāt klausās arī ikdienā. “Svarīgas ir “paķerošas” ģitāras iespēles un jaudīga bungu rīboņa,” uzsver Andris.

“Grupas nosaukumā iekļauti divi mums būtiski pamatprincipi – “tape” aizgūts no jēdziena “tape recording” un apzīmē dzīvo skaņu, kurā tiek atstātas arī emocijas un nelielas kļūdas, ko var radīt dzīvā uzstāšanās, bet “electro” simbolizē rokmūziku. Tādu, kas elektrizē un ir patiesa,” turpina Edvarts. Plašākam klausītāju lokam “Tape Electro” kļuva atpazīstami pērn, uzstājoties koncertos dažādās Latvijas vietās, piedaloties Rūjienas rokfestivālā “Vērte” un uzvarot konkursā “Nemiera blice ‘19”. Tas ļāva iegūt balvā iespēju darboties studijā pie alternatīvās mūzikas aprindās jau leģendārā Ģirta “Lomika” Laumaņa, ko grupa acīm redzami arī pilnvērtīgi izmantojusi.

Līdz šim klausītāju vērtēšanai un baudīšanai bija nodoti divi singli – 2018. gadā “All I Know” un vēl šā gada augustā “Hellhound”, kas kopā ar “Ghostwriter” jau diezgan izteikti iezīmē “Tape Electro” stilistiku un virzību.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit