Skip to content

Jaunu skaņu un krāsu meklējumos. Iepazīsties – “BikiGRUPA”!

Jaunā mūzikas grupa lieliem un maziem bērniem “BikiGRUPA” izdod savu pirmo singlu un gatavojas albuma “BikiDZIESMAS” prezentācijas koncertiem! Jau no 26. janvāra lielākajās straumēšanas platformās iespējams noklausīties dziesmu “Circenis nodevējs”, ko komponējis grupas dalībnieks Matīss Pēteris Circenis.

“BikiGRUPAS” stāsts sākās izdevniecībā “Liels un mazs”, iedvesmojoties no dzejas bilžu grāmatu sērijas “Bikibuks”. “Bikibuka” sērijā izdots 101 dzejolis bērniem. Daudzi no šiem dzejoļiem vecākiem un vecvecākiem mīļi jau kopš viņu bērnības, it īpaši tie, ko savās dziesmās izmantojuši dažādi komponisti. Līdzās atrodami jaunāku paaudžu autoru darbi. Grāmatiņas nes dzeju šodienas bērniem mūsdienīgā vizuālā veidolā, savienojot cieņu pret pārbaudītām vērtībām ar aizrautīgu jaunradi. Šādu ceļu gājusi arī “BikiGRUPA”, kas radās, lai rosinātu bērnus iepazīt dzejas un mūzikas pasauli kopā!

“BikiGRUPA” ir 5 draugu, jaunu mūziķu apvienība, kas visi ikdienā darbojas kā pedagogi ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Mūziķi jau radījuši savas oriģināldziesmas, kā arī jaunās skaņās ierakstījuši vairākās paaudzēs iemīļotas dziesmas bērniem. “BikiGRUPAS” mērķis ir rosināt bērnos un jauniešos jaunu aizrautību pret mūziku un latviešu dzeju. Bērniem šobrīd ir pieejamas viedierīces un dažādas tehnoloģijas, taču viņos nav zudusi spēja izjust to, kas ir patiess un īsts. Tieši to mēs cenšamies viņiem dot, atskaņojot ne tikai jau sen zināmu bērnu mūziku, bet arī jaunas, pašu radītas dziesmas, kas, cerams, ieinteresēs bērnus dažādos vecumos un viņu vecākus”, tā grupas mūziķis un dziesmas “Circenis nodevējs” autors Matīss Pēteris Circenis, kurš izvēlējies komponēt Viļa Plūdona dzejoli.

Mūzikas albumā “BikiDZIESMAS” būs dzirdama pirmā “BikiGRUPAS” sagatavotā dziesmu izlase, kur jaunas mīļdziesmas atradīs ne tikai mazie klausītāji, bet arī pavisam lielie. Ieskaņojumā piedalījusies arī bērnu iemīļotā dzejniece Inese Zandere.

No 26. janvāra aicinām meklēt pirmo albuma singlu, grupas oriģināldziesmu “Circenis nodevējs” lielākajās straumēšanas platformās. Vēlāk turpat būs atrodamas arī citas dziesmas no albuma “BikiDZIESMAS”. Albuma prezentācijas koncerti gaidāmi jau martā!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit