Skip to content

JAUNVĀRDS LATVIJAS MŪZIKĀ – ALTERNATĪVĀ ROKGRUPA REVOLVIKA IZDOD DEBIJAS SINGLU “TAS REIZ PĀRIES”

Alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA ar lielu prieku paziņo par debijas singla “Tas reiz pāries” izdošanu 29. februārī. No apvienības, kas sniegusi radošu saturu, dzimusi alternatīvā rokgrupa REVOLVIKA – jauna ēra un jaunas šķautnes Latvijas mūzikā.

“Tas reiz pāries” ir dziesma par nebeidzamo cīņu attīstīties, aizmirstot, ka vajadzētu apstāties un reflektēt par paveikto. “Dziesma ir pa vidu mūzikas trijstūrim, kas sastāv no roka, popa un estrādes mūzikas elementiem. Ticu, ka tāda kombinācija aizķersies visiem, kas skanējumu meklē starp šiem trim virzieniem,” saka grupas dzinulis un bundzinieks Matīss Kokins.

“Vēlos radīt mūziku, kurā klausītājs var kaut ko iegūt sev. Atgriežoties no izaicinoša piedzīvojuma mani pārņēma liela vēlme reflektēt par to, tas nebija viegli. Sapratu, ka tas ir tas, ko vēlos vēstīt klausītājiem – šī pasaule ir strauja un mums apzināti dažreiz vajag apstāties,” stāsta vokāliste Liene.

Grupa, lai gan tikko oficiāli dibināta, saviļņo ar savu pieredzi un saikni, ko dalībnieki ir izveidojuši, muzicējot kopā teju divus gadus ar vārdu “Blice Sektors”. REVOLVIKAS sastāvā ir vokālisti Liene Skvarika un Kristers Ķeveris, solo ģitārists Varis Vilciņš, ritma ģitārists Jānis Jurkāns, basģitārists Marius Beks un bundzinieks Matīss Kokins. Ar apņēmību būt autentiskiem un radošiem REVOLVIKA turpinās paplašināt alternatīvās roka mūzikas robežas.

Grupa Revolvika savu vārdu mūzikas pasaulē pieteikusi 2024. gada februārī, izceļot nosaukumā iekodēto attīstību no līdz šim pazīstamā Blice Sektors titula. Sekojot līdzšinējiem panākumiem, iesaistot savu klausītāju izpildītajā mūzikā un koncertu pārvēršanā gaidītos svētkos, beidzot dienas gaismu sasniegusi arī Revolvikas oriģinālmūzika.

Tik pat zīmīgs kā šis jaunais sākums ir arī grupas izvēlētais debijas datums – 29. februāris. Singls “Tas reiz pāries” raksturo Revolvikas dalībnieku sastaptās augšas un lejas, kas atspoguļojas arī katra klausītāja ikdienā. Lai kā būtu šobrīd – viss ir mainīgs, sliktas dienas nomainīs labas, un labās vēl labākas.
Grupas sastāvs: Liene Skvarika, Kristers Ķeveris (vokāls), Varis Vilciņš (solo-ģitāra), Jānis Jurkāns (ritma ģitāra), Marius Beks (basģitāra) un Matīss Kokins (bungas).

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit