Skip to content

JL Kalmann atgriežas Latvijā ar jaunām atziņām un jaunu mūziku

Šodien, 18. augustā iznāk jaunākais JL Kalmann (Jēkabs Ludvigs) un Whoever (Kristaps Cinis) kopdarbs “Butterflies”.  Tāpāt kā nesen iznākušais singls “Mirror on the wall”, arī šis skaņdarbs ir izdots sadarbībā ar Made In Baltics Entertainment (Sony Music).

“Mans jaunākais muzikālais veikums ir indie- elekroniska dziesma, kas atspoguļo savstarpējo attiecību abas puses – gan to, kas piepildīta ar taureņiem, gan arī sāpīgo, jo nevar būt gaisma bez tumsas un prieks bez bēdām” tā savu dziesmu raksturo pats mākslinieks.

Dziesma “Butterflies” gala versija ir tikusi pieslīpēta pēdējos mēnešos, jāatzīst gan, ka attālināti, ar Zoom starpniecību. JL Kalmann pedējo gadu bija apmeties Spānijā, kur viņš izmēģināja dīdžeja lomu kādā prestižā Marbellas klubā, kurā regulāri spēlē uz elektroniskās mūzikas skatuves atpazīstami vārdi kā, piemēram, Rufus Du Sol, Jimi Jules, Peggy Gou, &ME un citi.

Nokļūšana Marbellā bija nejaušību un sakritību virkne: “Joka pēc 2022. gada jūlijā uzproducēju pāris house mūzikas gabalus un neko nedomājot, tos nosūtīju draugiem, man nebija ne jausmas cik tālu šī mūzika nonāks. Pēc nedēļas saņēmu piedāvājumu braukt uz Spāniju un kā rezidents DJ uzstāties  dažādos šis kūrortpilsētas visaugstāk vērtētākajos klubos.”

Toms Grēviņš bijis pirmais, kam JL Kalmann zvanījis un lūdzis pēc palīdzības:” Es esmu pateicīgs, ka viņš varēja atbrīvot stundu sava laika, lai man parādītu šī žanra pamatprincipus.”

Jau kopš sava pirmā DJ seta Marbellā, Jēkabs sajuta to, kā ir “kontrolēt” cilvēku prātus un sajūtas caur mūziku, vibrācijām un saprata cik milzīga nozīme ir veidot “spriedzes un atbrīvošanās” sajūtu īstajos mirkļos. Šo mākslinieks jau bija apguvis mācoties mūzikas vidusskolā, kur to darīja ar akordu palīdzību, galvenais esot vīzija un iemācīties, kuras pogas spiest īstajā laikā.

“Būšu godīgs, Spānijā man ir par karstu, tas arī ir viens no iemesliem kādēļ man pietrūkst mājas Latvijā.”

Jautājot par nākotnes plāniem Latvijā, JL Kalmann piebilst:” Tuvākā nākotnē ir plāni sadarbībām ar dažādiem māksliniekiem no Baltijas valstīm gan kā izpildītājam un autoram, gan arī kā producentam un pavisam iespējams arī dīdžejam!”

Straumējiet “Butterflies” savā iecienītākajā mūzikas pakalpojumu sniedzējā.

Spotify

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit