Skip to content

JL Kalmann laiž klajā “Mirror On The Wall”

Viņš izskatās pēc Elvisa jaunībā un izklausās pēc Džeimsa Bleika – latviešu mākslinieks JL Kalmann pārsteidz ar jaunu dziesmu.

22 gadus vecajam latviešu mūziķim JL Kalmann (Jēkabs Ludvigs Kalmanis), kurš šobrīd dzīvo Spānijā, ir pagājis 1,5 gads, lai izdotu jaunu mūziku, kopš viņa debijas singls “Don`t Stop” ielauzās Pieci.lv ēterā un pozitīvi pārsteidza mūziku mīļotājus 2021. gadā.

Jaunais veikums “Mirror On The Wall” – ir maiga un emocionāla balāde. Tā nav tipiskā vasaras himna, bet gan saprātīga un atspoguļojoša melodija, kas tiks saglabāta jūsu atskaņošanas sarakstos arī daudzus gadus tālākā nākotnē.

Ja jums patīk, piemēram, Francis And The Lights – jūs visticamāk arī būsiet sajūsmā par “Mirror On The Wall”.

JL Kalmann stāsta, ka tā ir dziesma ar skaidru vēstījumu: “ Viss ir mūsu pašu rokās un nekas nemainīsies, ja nesāksim ar sevi, ja vien netiks mainīts attēls spogulī.”

Viņš piebilst: “Šī dziesma ir vairāku iedvesmas uzplaiksnījumu saplūšana vienā un tapusi kopā ar brāļiem Rūdolfu un Sebastianu Macatiem. Tā sarakstīta jau sen, tā tikai gaidīja savu laiku. Jaunāko dziesmu producējis Rolands Priverts.

“Esmu bezgala priecīgs, ka brāļi Macati lika man atkal izkāpt no komforta zonas un ar atvērtu prātu izmēģināt kaut ko jaunu.”

Jaunais singls “Mirror On The Wall” iznācis sadarebībā ar Made In Baltics – ierakstu kompānija un menedžments, kas pazīstams ar savu darbu ar igauņu supergrupu Ewert and The Two Dragons, Chris Noah un daudziem citiem.

JL Kalmann ir atzīts latviešu mūziķis, kas pazīstams ar valdzinošām melodijām un dvēselisku izpildījumu. Dzimis un audzis Rīgā, Latvijā, JL Kalmann savu aizraušanos ar mūziku atklāja agrā bērnībā. Lielu ievērību mākslinieks guva 2017. gadā, kad kļuva par konkursa Supernova jaunāko dalībnieku, iegūstot otro vietu.

JL Kalmann uzticība savam talantam un spēja savienoties ar publiku emocionālā līmenī ir nostiprinājusi viņa kā uzlecošās zvaigznes pozīcijas Latvijas mūzikas industrijā.

Straumējiet “Mirror On The Wall” savā iecienītākajā mūzikas pakalpojumu sniedzējā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit