Skip to content

Juris Kaukulis un “JJO” izdod vinila plati “Ieviņa”

Pirmsjāņu laikā iznākusi mūziķa Jura Kaukuļa un jaunfolka grupas “JJO” (Jauno Jāņu Orķestris) albuma “Ieviņa” vinila skaņuplates versija. Plates ieskandināšanas koncerts notiks 19. jūnijā, atklājot Siguldas pils kvartālu un Valmiermuižas vēstniecību Siguldā.Šajā pavasarī mūziķis Juris Kaukulis un jaunfolka grupa “JJO” (Jauno Jāņu Orķestris) izdeva grupas otro studijas albumu “Ieviņa”. Gan skaņuplates, gan CD versijā albumā iekļautas 12 dziesmas ar dainu vārdiem un jaunu oriģinālmūziku. Albumu ieskaņojis un producējis Aldis Zaļūksnis, vinila plates pēcapstrāde – Lauri Līvaks (Igaunija).

“Ir interesanti paklausīties, kā sen tapušas četrrindes organiski savienojas ar mūsdienīgu skanējumu kā kāja ar zeķi, līdz ar to radot neparasti māksliniecisku izteiksmes veidu, kas brīžiem gan uzjautrina, gan kvalitatīvi saskumdina. Emociju spektrs ir plašs, brīžiem nonākot pat nerātno dainu apcirkņos [..].” (Kaspars Zaviļeiskis, “Delfi”).

19. jūnijā plkst. 19.00 ar “JJO” koncertu tiks atklāta pirmā no atjaunotajām Siguldas pils kvartāla ēkām un Valmiermuižas vēstniecība Siguldā. Koncertā izskanēs jaunās skaņuplates dziesmas un “JJO” labi zināmās dziesmas ielīgošanas noskaņā. Uz skatuves grupa muzicēs grupa pilnā sastāvā: Juris Kaukulis, Ieva Strode, Artis Orubs, Kaspars Tobis, Andris Veinbergs un Valērijs Cīrulis. Ieeja pasākumā – bez maksas.

“Ieviņa” skaņuplates un CD formātā iegādājama mūzikas veikalā “Upe tuviem un tāliem” (R. Vāgnera ielā 5), Siguldas pils kvartāla atklāšanā, “JJO” mājas lapā www.jjo.lv, kā arī koncertos.“JJO” ielīgošanas koncertos:19. jūnijs, 19.00, Siguldas pils kvartāls; 20. jūnijs, 21.00, Rīga, Mazjumpravas muižas parks, kultūras telpa “Strops”;21. jūnijs, 20.00, Jēkabpils;22. jūnijs, 19.00, Jelgava, Uzvaras parka estrāde;23. jūnijs 20.00, Vecpiebalga, Līgo festivāls.Albums tapis ar VKKF, Siguldas novada pašvaldības un “Zemgus poligrāfijas servisa” atbalstu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit