Skip to content

Juris Simanovičs izdod trešo solo albumu “Mīlestības metastāzes”

Rīgas mūziķis Juris Simanovičs izziņo sava trešā solo albuma “Mīlestības metastāzes” iznākšanu. Albums tiks izdots vinila plates un kasetes formātā, un tā prezentācija notiks 14.februārī Anglikāņu baznīcā.

Jura Simanoviča albums “Mīlestības metastāzes” tiks izdots 14. februārī vinila plates un kasetes formātā. Tas būs pieejams arī visās mūzikas straumēšanas platformās un Bandcamp. Pirmais singls no gaidāmā albuma ar nosaukumu “Gaismas narkomāni” jau ir publiskots un pieejams klausītājiem.

Spotify

Albuma “Mīlestības metastāzes” prezentācijas koncerts notiks 14.februārī plkst. 21.00 Anglikāņu baznīcā. Biļetes jau ir nopērkamas vietnē bezrindas.lv.

Prezentācijas pasākumā albumu atskaņot Jurim palīdzēs grupa “Bez grēka ieņemtie”, kurā piedalās Adrians Grīns (“Dz”, “Les Attitudes spectrales” u.c), Līga Neilande (“Ivars bez F” bundziniece un vairāku dziesmu autore) un Rihards Paegle (dziesminieks, kas zināms arī ar skatuves vārdu “Vienkāris”).

Juris Simanovičs līdz šim ir izdevis jau divus solo albumus, kā arī spēlējis vairākās grupās, no kurām viszināmākā varētu būt “Bērnības Milicija”. “Mīlestības metastāzes” ir viņa trešais solo albums, kas izdots astoņus gadus pēc iepriekšējā (“Kā samierināties ar savu nenozīmību”) un 11 gadus pēc pirmā (“Riperogrāfija”). Tas ierakstīts ilgajā pandēmijas periodā, mājsēdē, lielākoties mūziķa dzīvoklī Rīgā. Izņemot tituldziesmu,  visu ierakstu Juris veicis vienatnē. Albuma tituldziesmas ieskaņošanā piedalījās kolektīvs ar nosaukumu “Aleponijas Eņģeļi”.

Albuma noformējuma dizainu arī šoreiz ir veidojis arhitekts Ivars Veinbergs. Albuma izdošana ir aģentūras MOO/music observation organization producēta.

Albumu caurvij vairākas tēmas. Neminot vienmēr Jura daiļradē klātesošos stāstus par mīlestību un nāvi, viena no albuma virsotnēm ir dziesma “Mīlas stratēģijas”. Tā runā par pāra attiecībām, kas ilgst jau kādu ilgāku laiku un iegājušas tajā fāzē, kad romantika vairs nav vienīgā tajās valdošā noskaņa.

Par Juri Simanoviču:

Juris Simanovičs ir spēlējis vairākās grupās, tādās kā “Bērnības Milicija”, “Divi Pieminekļi”, “Ēnu Kaleidoskops”, “Mazie Smirdīgie Kociņi”, “Tie Jēži”, “Nepilngadīgā Anna”, “Telekoma”, “Mūc”, “Dz” u.c. Projekts “Bērnības milicija” tiek uzskatīta par vienu no vadošajām savas paaudzes indie grupām. Juris zināms arī kā viens no Rīgas bāra “Aleponija” īpašniekiem un bārmeņiem. Tur bieži notiek koncerti, grāmatu prezentācijas un citi mākslas notikumi. Tur arī tapis projekts “Aleponijas Eņģeļi”, kas ir bāradarbinieku un pastāvīgo apmeklētāju koris diriģenta Linarda Kalniņa vadībā.

P.S.

[mākslīgā intelekta ģenerētās piezīmes, kas netika iekļautas preses relīzē]

Jaunais albums “Mīlestības metastāzes” ir pārdomāts un personisks stāsts par mīlestību un tās sekām, kurš izgaismots ar dziļu emociju un spēcīgu muzikālo izpildījumu.

Juris Simanovičs aicina klausītājus sekot līdzi jaunā albuma izlaišanai un uzņemties emocionālu ceļojumu kopā ar viņu.

Albums “Mīlestības metastāzes” ir radoša kolaborācija starp Juru Simanoviču un dažiem no Latvijas labākajiem mūziķiem un producentiem. Tas ir bagātināts ar dažādām stilistikām un ietver gan rok, gan pop, gan elektroniskās mūzikas elementus. Albumā ir gan dziļi emocionālas, gan spēcīgi politiskas dziesmas, kas vēsta par mīlestību un tās ietekmi uz indivīdu un sabiedrību kopumā.

Jura Simanovičs ir pazīstams ar savu spēcīgo un autentisko balss izpildījumu un šis albums ir vēl viens pierādījums tam. Albuma “Mīlestības metastāzes” dziesmas ir radītas, lai palīdzētu klausītājiem izprast un izjūt savas emocijas un izprast mīlestības un attiecību dinamiku.

“Mīlestības metastāzes” prezentācijas koncerts notiks Anglikāņu baznīcā Vecrīgā. Koncertā piedalīsies viesmūziķi un radīsies garīga atmosfēra. Koncerts būs veltīts mīlošai publikai un ilgi gaidīts, tā būs ekskluzīva pasākums, kurā atzīmēs mīlestības svētkus un veltīts ķauķiem, eņģeļiem un Bruto.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit