Skip to content

Justa Eirovīzijas dziesmas “Heartbeat” remiksus veidojuši Latvijas, ASV un Lielbritānijas producenti.

Jau pavisam drīz un 12. maijā, Stokholmā, ar pirmo kārtas numuru Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā uz skatuves pārstāvēt Latviju kāps jaunais un daudzsološais dziedātājs Justs. Justs izpildīs iepriekšējā gada Latvijas pārstāves Aminatas sarakstīto dziesmu “Heartbeat”, ar kuru viņš plūca laurus LTV konkursā “Supernova”.

Aminata: “Veidot remiksus bija stratēģisks lēmums, lai popularizētu dziesmu dažādās auditorijās krietnu laiku pirms konkursa. Pagājušajā gadā “Love Injected” remiksi visā pasaulē klajā nāca pāris dienas pirms fināla, šogad centāmies izdarīt visu, lai tie jau laicīgi strādātu kā papildus veicināšanas atbalsts Justa un dziesmas startam konkursā.”

Apkopot remiksu kolekciju, veicināt dziesmas popularitāti deju mūzikas klubos un radiostacijās visā pasaulē, uzņēmusies kompānija “Mikrofona ieraksti”, sadarbībā ar dziesmas autores Aminatas pārstāvošo kompāniju “Aminata Music” un dziesmas oriģinālās versijas producentu Kasparu Ansonu.

Guntars Račs (Mikrofona ieraksti): “Ir svarīgi dziesmas veicināšanas aktivitātes uzsākt jau laicīgi. Ar remiksu palīdzību tiek sasniegta tā auditorija, kura dziesmas iepazīst klubos un deju mūziku atskaņojošās radiostacijās un interneta portālos. Deju mūzika šobrīd ir dominējošais žanrs pasaulē un sasniedz vislielāko auditoriju.  Pirmie, kuri atzinīgi novērtēja dziesmas jaunās versijas , bija dīdžeji Austrālijā un Nīderlandē. ”

Vienu no remiksiem veidojis visā Baltijā labi pazīstamais dīdžejs un mūzikas producents Mareks Dainis, kurš pazīstams ar skatuves vārdu [Ex] da Bass. Tieši viņa veidotais Aminatas veiksmes singla “Love Injected” remikss izpelnījās visaugstāko novērtējumu gan pašu mājās, gan arī starptautiski. [Ex] da Bass dziesmas “Heartbeat” remikss jau skan radiostacijās un klubos Igaunijā, un Lietuvā. Autoru vēlme bija, lai savu remiksu versiju izveido arī arvien lielāku popularitāti gūstošais dīdžejs un producents Makree (Mārtiņš Makreckis), kurš to arī paveicis, sev atpazīstamā rokrakstā.  

Neparastāko remiksa versiju izveidojis amerikāņu producents Rikijs Mears (Ricky Mears), kurš savā mītnes zemē – ASV pamazām gūst panākumus un kura veidotais remikss Boba Mārlija dziesmai “Three Little Birds” ir izdots ASV, un SoundCloud vietnē  tas klausīts jau vairāk nekā pusmiljons reižu. Rikijs ir veidojis remiksus arī tādiem vārdiem kā Seven Lions, The Bloody Beetroots, $ign un Beyoncé. Savukārt britu leģendārā DJ apvienība 7th Heaven (Jon Dixon un Andy Wetson), kuri kopš 2006.gada ir vieni no visu laiku vispieprasītākajiem remiksētājiem Apvienotajā Karalistē, un ir veidojuši remiksus tādiem vārdiem kā Katy Perry, OneRepublic, Sugababes, Jason Derulo, Enrique Iglesias, Lady Gaga,Kylie Minogue, Cascada, Shakira, arī ir izveidojuši vienkāršu, bet britu klubu dīdžejiem jau ļoti iecienītu dziesmas “Heartbeat” remiksu. Viņu vārds ir ļoti pazīstams Londonas DJ aprindās. Saulainu un vairāku vadošo Latvijas klubu dīdžeju iecienītu versiju izveidojis pašmāju producents DJ Dween. Šo remiksu ar sajūsmu uztvēra vairāki Nīderlandes dīdžeji, kuri bieži uzstājas Eirovīzijas dziesmu konkursa īpašo klubu pasākumos Nīderlandē, Vācijā un Zviedrijā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit