Skip to content

Justs piesaka savu atgriešanos uz Latvijas mūzikas skatuves ar dziesmu “Baltajos Palagos”

“Starp eirovīzijas lidojumu un šo atgriešanos es uzspēju daudz ko piedzīvot: vienu vakaru es improvizēju džeza bārā ar nezināmiem cilvēkiem svešai publikai, nākamajā dienā es pabeidzu darbus augstskolā ārzemēs un skrienu strādāt par viesmīli vai meklēju gadījuma darbus. Runājot ar saviem vienaudžiem, sapratu, ka neesmu vienīgais, kurš vēl tikai meklē. Un arī kļūdās.

Lai arī šī dziesma ir tikpat kā vēlviena lauzto attiecību dziesma, manuprāt, tā runā tieši par to, ar ko gribu dalīties savā turpmākajā daiļradē – nav viegli izvēlēties vietu, kur būt šajā pasaulē, mēs visi kļūdāmies un mainām domas, un tas ir tikai normāli. Tas ir tas, kas mūs padara dzīvus,” stāsta Justs.

Dziesmas autori ir – Artūrs Šingirejs (Dons), Rūdolfs Budze, Kristaps Ērglis, Reinis Jurkovskis (Xantikvariāts), Justs Sirmais. Dziesmas producents DJ Rudd.

Dziesmas “Baltajos Palagos” video versijas veidošanu atbalstīja dažādu mākslas veidu, žanru un to radītāju attīstības platforma Vincent Entertainment, videoklipa režisors un operators – Ritvars Bluka.

“Klips ir vizuāls vēstījums, tas nav primāri balstīts uz naratīvu, bet tajā ir stāstoši elementi dažādos slāņos. Caur kadrējumu un spilgtajām krāsām tiek nodota emociju pasaule. Tumsa, sarkanais un minimāls krāsu lietojums paspilgtina varoņa iekšējās sajūtas,” stāsta Ritvars Bluka.

Justs, pilnajā vārdā Justs Sirmais, savas mūzikas gaitas uzsāka kā ielu muzikants, kur pāris gadu laikā tika pamanīts un uzaicināts pievienoties Latvijas hip-hopa grupai GACHO, ar kuru kopā piedalījās ne tikai koncertos, bet arī “Smaids Līdz Ausīm” albuma tapšanā. Ar savu pirmo debijas singlu “Heartbeat” 2016.gadā Justs iekļuva Eirovīzijas finālā un pārstāvēja Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā Stokholmā.Turpinot savu solo karjeru – izdotais singls “Ko tu dari?” 2016. gadā iekļuva Muzikālās Bankas finālā.

2018. gadā Justs nāca klajā ar savu debijas albumu “Here I Am”. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit