Skip to content

Kaislīga spēle ar vārdiem un simboliem – mūziķe Dafne piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu

Dziedātāja un dziesmu autore Dafne laiž klajā savu otro singlu ar nosaukumu “Vārdu spēles” – prezentējot visnotaļ nepieradinātu, pārdomu pilnu un ar dabas spēku piesātinātu videoklipu, kas aicina ļauties latviskajam un mazliet maģiskajam sievišķās enerģijas spēkam.

Dziesmas autore un izpildītāja Dafne nāk klajā ar atskārsmi: “Bieži vien skatiens, kāds simbols vai viegls pieskāriens, maza kustība spēj izraisīt daudz lielāku iekšējo rezonansi, nekā tiešs vēstījums un bezgalīgs vārdu plūdums. Noslēpumainība un spēles moments, kas tik dabiski padodas ikvienai sievietei, joprojām, cauri gadsimtiem, ir neiztrūkstošais un vadošais komponents attiecībās – kaisles un krāsainības dzinulis. Liels gandarījums, ka videoklipam šo dziesmas vēstījumu ir izdevies brīnišķīgi papildināt un izgaismot”.

Videoklips radīts ar „Krauze Vision” komandas palīdzību. Autori ir Kaspars un Agnese Krauzes, kuri norāda, ka skaņdarbs „Vārdu spēles” sevī ietver noslēpumu, ko viņi centušies atspoguļot arī vizualizācijā. „Dziesma ir ļoti dziļa un abstrakta, līdz ar to tapis video, kura doma nojaušama, vien iedziļinoties vārdos, melodijā, kustībās un simbolos. Protams, video tikai paspilgtina dziesmas melodiju un domu, ko tajā ielikusi pati dziedātāja Dafne. Sākumā, atklājot dziesmu un atšķetinot tās ideju, mums radās asociācijas ar sievišķību, tās spēku un individualitāti, kā arī ar prasmi to nodot tālāk. Tā kā video tapa dabā, tas ieguvis arī maģisku noskaņu ar nelielu burvestību un nepieradinātību. Te jāsaka liels paldies arī tēlu atveidotājām,” norāda „Krauze Vision” pārstāvji.

Dziesmas mūzikas autori – Dagnija Millere-Balandīna, Raitis Balandīns, teksta autors – Raivo Millers. Videoklipa operators un montāžas režisors – Kaspars Krauze, režijas autore – Agnese Krauze. Audio materiāla izveidē piedalījušies: Dafne (vokāls), Raitis Balandīns (elektriskā ģitāra), Raimonds Ātrais (bungas), Kristers Dornis (bass), Elīza Zelča (vijole), Melita Rozentāle (klavieres). Dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta “Lauvas Studijā” pie Modra Skaistkalna.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit