Skip to content

Kantrī grupa “Dēka” izdod dziesmu par alu!

Latviešu kantri apvienība “Dēka”, nākusi klajā ar mūzikas klipu savam jaunajam skaņdarbam – Tad es mīlēšu alu. Dziesma ir par mīlestības salauztu sirdi, veldzēšanu alū, un tad lemšanu, ka alus būs lielā mīlestība.

“Dziesma “Tad es mīlēšu alu” ir par vīru kuram kārtējo reizi ir tikta salauzta sirds. Tad vīrs sapratis , ka lielā mīla tomēr ir alus, jo alus vienmēr uzklausīs un nekad sirdi nelauzīs ” stāsta grupas dalībnieki.

Muzikālās apvienības solists un ģitārists Gatis Valters par dziesmu un tās klipu saka: “Tā ir balāde par alu. Mūzikas klipu filmējām Zirgu Pastā uz skatuves , lai rastu teātra bāra sajūtu, piesaistījām draugus , un visu filmējām 2x ātrākā tempā, jo klipu vēlāk palēlinājām par 50%. Klipā attēloti attiecību posmi.”Jaunā latviešu kantrī mūzikas apvienība “Dēka” par sevi saka: “Esam gluži kā rokerols, bet ar pašironiju. Kopā esam 7 vīri ar krāsainu pieredzi mūzikā un dzīvē, ir arī dvīnīši.”
Grupa ir dibināta 2023.gada nogalē un tajā darbojas tādi daudzsološi mūziķi kā Gatis Valters (balss, dziesmu un tekstu autors), Gvido Valters (ģitāra), Reinis Puriņš (trompete), Toms Andersons (saksofons), Miķelis Vanags (taustiņi), Emīls Puķe (bungas) un Rūdolfs Macats (bassģitāra).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit