Skip to content

Kantri grupa “Dēka” izdod jaunāko singlu un video klipu “Mīļā”, kas uzņemts filmu studijā Cinevilla

21. aprīlī saviesīgā pasākumā kultūrbārā “Labietis” Aristīda Briāna ielā 9A, plkst. 19.00  tika prezentēts latviešu kantri apvienības “Dēka” jaunākais singls un tā videoklips “Mīļā”. Latviskā katri mūzikas žanrā ieturētais singls,  ir pieteikums pirmajam grupas albūmam, ar tādu pašu nosaukumu – “Mīļā” ,kas ar asprātīgiem dziesmu tekstiem un Latvijā vēl nedzirdētu kantri mūzikas aranžiju, ir gaidāms jau pavasara izskaņā.

Muzikālās apvienības solists un ģitārists Gatis Valters par dziesmu un tās klipu saka:  “Šīs dziesmas tēma un lirikas būs pazīstamas ik vienam vīrietim un, iespējams, arī sievietei, kas kopīgās attiecībās pieredz situāciju, kad kāre pēc dēkas vilina, par spīti tam ,ka šim vājuma brīdim iespējamas sekas. Tomēr, dienas beigās, pēc ballītes, tāpat ir prieks iet mājās pie piktā dzīvesbiedra. Bija svarīgi klipu filmēt vietā, kas vissvairāk atdzīvina mūzikā atspoguļoto. Cinevillā iejusties tēlā bija necerēti viegli!”

Video klipa sižets norisinās bārā, kuram vesterna noskaņu piešķir filmu studijas Cinevilla atmosfēra. Galvenajiem varoņiem (dvīņu brāļiem Gatim un Gvido Valteriem) ienākot pa bāra durvīm atliek vien  saskatīties ar pianistu, lai visiem būtu skaidrs, ka jautrība var sākties.

Mūzikas klipā manāmas tādas  sabiedrībā zināmas personības kā aktieris Jānis Āmanis, mūziķis Justs Sirmais, TV personība Nansija Garkalne un daudzi citi grupas “Dēka” draugi.

Videoklipa idejas un režijas autors : Gatis Valters. Videoklipa filmēšana un montāža: Reinis Vilnis Baltiņš, gaismotājs un aizkadru foto : Reinis Strautiņš.

Jaunā latviešu kantri mūzikas apvienība “Dēka” par sevi saka: “Esam gluži kā rokenrols, bet ar pašironiju. Kopā esam 7 vīri ar krāsainu pieredzi mūzikā un dzīvē.
Grupa ir dibināta 2023.gada nogalē un tajā darbojas tādi daudzsološi mūziķi kā Gatis Valters (solists, dziesmu un tekstu autors), Gvido Valters (ģitāra), Reinis Puriņš (trompete), Toms Andersons (saksofons), Miķelis Vanags (taustiņi), Emīls Puķe (basģitāra) un Rūdolfs Macats  (bungas).

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit