Skip to content

Kas ir Rutuļa raibā dievgosniņa?

Šī gada aprīlī tika publiskots pirmais singls “Man nav žēl (Dziesma par Ērikonkuli)” no topošā Normunda Rutuļa solo albuma, kurā būs apkopotas 12 jaunas maestro Raimonda Paula dziesmas.

Lai noteiktu, kura no topošā albuma dziesmām jāpublicē nākamā, sociālajā vidē tika sarīkota aptauja, viedokli jautājot sabiedrībai. No trim piedāvātajām jaunajām dziesmām klausītāji priekšroku deva dziesmai ar Jāņa Petera vārdiem – “Atskrien raiba dievgosniņa”.  

Normunds Rutulis: “Pauls man teica: “Tu tur ar to elektroniku daries, ņem un ieraksti vienu tādu dziesmu tautai!” – es tā arī izdarīju!” Raimonds Pauls: “Vasarā cilvēki grib izklaidēties un nelauzīt galvu par problēmām. Tāpēc arī tapa šī dziesma ar Petera vārdiem. Nezinu, ko tieši Peters ar šiem dziesmu vārdiem vēlējies pateikt, bet ir sanācis gan dikti indīgi, gan dikti priecīgi vienā laikā!”Lotars Lodziņš un Jānis Kalve: “Esam gandarīti par tādu iespēju kopā strādāt ar Maestro dziesmām. Dzirdējām, ka viņš sev raksturīgajā ironiskajā attieksmē esot norūcis, ka esot sanācis tīri labi! Par ko mēs arī visvairāk priecājamies!”

Topošā albuma ierakstos savu roku pielikuši arī taustiņinstrumentālists Kārlis Indrišonoks, mūziķis Normunds Jakušonoks, dziedātājas Rūta Dūduma un Anmary, kā arī repa meistars Mixmaster AG. Albums klajā nāks 2019. gada pavasarī, kam sekos koncerttūre tā paša gada septembra un oktobra mēnesī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit