Skip to content

Kas Kontraflovam Aiz Ādas?

2018. gada 6.janvāris daudziem ir zināms kā satraucošs un intrigu pilns datums. Tā bija diena, kad jaunie censoņi no grupas Kontraflovs paziņoja par projektu kopā ar medijos labi zināmo talantu Neids. Ažiotāža, intrigas, minējumi, prieka gaviles un ne tikai… Kas viņiem īsti Aiz Ādas?

Pagrīdes (underground) hip hop censoņi Kontraflovs izmantojis grupas karjeras neticamāko iespēju sadarboties ar virtuozo multi-mākslinieku Neidu, lai radītu uzmundrinošo skaņdarbu – “Aiz Ādas”, arī zināmu kā “Nekāda Bazara”. Plašajos interneta nostūros šis garadarbs tiek dēvēts par “gadsimta sadarbību” un “labāko kas noticis Latvijas šovbiznesā”.

Lai gan dziesma “Aiz Ādas” ir jestra skanējuma, māslinieki tajā izpauž satraukumu par Krievijas militāro agresiju vērstu pret postkomunistiskajām valstīm, apdraudot to politsko, kā arī kulturālo suverenitāti. Mākslinieki vēsta, ka vienīgais veids, kā cilvēki spēj izbēgt no iepriekš minētajām, kā arī citām globālām Pasaules problēmām, kā tabakas radītie veselības riski, ir izklaidēties un nedomāt par to, kas notiek ar naudu, kas iztērēta apreibinošās vielās un bezatbildīgās darbībās. Videoklips filmēts spontāni, taču, paspējot nokrāsot matus uz filmēšanas dienu, censoņi Artūrs un Dāvis (Kontraflovs) vērš uzmanību uz rasismu un ksenofobiju, kas eksistē Rietumu Pasaulē. Supergrupa vēlas izteikt pateicību partijai “Saskaņas Centrs” par atbalstu videoklipa tapšanai.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit