Skip to content

Kashuks remiksējis “Zemes stundu”

30. marta 20.30-21.30 «Zemes stundas» akcijas ietvaros Latvijas iedzīvotāji tika aicināti uz stundu izslēgt gaismu, lai apliecinātu savu apņemšanos videi draudzīgākam dzīvesveidam. Tam par atgādinājumu Kashuks (“PRAGAII”, “Dirty Deal Audio”) remiksējis pagājušā gada straumētāko latviešu dziesmu – anša un Kristīnes Pāžes “Zemes stundu”: 

Kashuks ir Latvijas elektroniskās mūzikas producents, kurš izdevis 4 studijas albumus, ir divkārtējs Zelta Mikrofona laureāts elektroniskās mūzikas nominācijā un jau iepriekš veidojis remiksus plaši atpazīstamiem Latvijas grupām un māksliniekiem – “Prāta Vētra”, Dons, “Carnival Youth” u.c.

“Zemes stunda” tika radīta dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE”  2. sesijas ietvaros, kura norisinājās pagājušā gada pavasarī ar mērķi veicināt vietējo un starptautisko mūzikas industrijas pārstāvju savstarpējo sadarbību, celt profesionalitātes līmeni, kā arī apmainīties ar pieredzi. Dziesmas oriģinālversijas autori ir ansis jeb Ansis Kolmanis, Kristīne Pāže un Kaspars Ansons.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit