Skip to content

Kaspars Markševics un Viktorija Plēpe ieraksta kopīgu dziesmu “Lai notiek”

Mūziķis Kaspars Markševics un dziedātāja Viktorija Plēpe vienojas kopīgā duetā un piedāvā dziesmu “Lai notiek”. Mākslinieki pauž, ka dziesma ir par sajūtām, kuras mums visiem šobrīd ļoti pietrūkst, jo jau ilgi esam iesprostoti nezināmajā.

“Tagad ir īstais laiks pamosties reizē ar pavasari un sauli. Darīsim katrs visu, lai pavisam drīz atkal varam satikties un baudīt dzīvi kopā!” iedvesmo mūziķis.

“Dziesma “Lai notiek” ir izteikti pozitīva un pacilājoša, un tas šobrīd ir vairāk kā vajadzīgs mums visiem! Tas ir kaut kas vienkārši foršs, jauks un labestīgs!” papildina Viktorija.

“Skatoties TV,  pamanīju mūsu izcilā aktiera Rūdolfa Plēpja 70. jubilejas koncertierakstu, un dažos kadros parādījās arī Viktorija Plēpe, kura smaidoša un gaiša bija blakus tētim. Mani piesaistīja Viktorijas labestība un sirsnīgā atklātība,” pauž Markševics.

“Neskatoties uz to, ka šajā žanrā vēl neesmu mēģinājusi izpausties, ļoti ilgi prātot nenācās, jo šis mums visiem ir pārmaiņu laiks, un mēs to pārvarēsim tikai ejot uz priekšu, augot un darot to, kas sirdij sagādā prieku. Un man tā ir mūzika,” norāda Viktorija.

Dziedātāja piebilst, ka Kaspars viņai vienmēr šķitis simpātisks gan kā personība, gan mākslinieks, tāpēc uzaicinājumu ierakstīt kopīgu dziesmu uztvērusi ļoti pozitīvi.

Kaspara Markševica un Viktorijas Plēpes dzīves ceļi pirmoreiz savijās 2004. gadā, kad abi izlēma piedalīties TV šovā “Talantu fabrika 4”.  Vēlāk abi mūziķi turpināja darboties katrs savā mūzikas lauciņā. Iepriekš Markševics bija uzsācis sadarbību ar dziedātāju Sabīni Berezinu, piedāvājot singlu “Neatstāj mani”,  kam ar klausītāju atbalstu izdevās nokļūt  “Latvijas sirdsdziesma” finālā.

“Auksta duša nereti ir nepieciešama mums ikvienam – mēs tikām pārsteigti nesagatavoti, jo saņēmām ziņu no Sabīnes Berezinas, ka dziedātāja tālāk vēlas doties viena, lai veidotu savu solo karjeru. Kopā ar producentu Gaiti Lazdānu bijām pārdomās, jo iekšēji škita, ka beidzot Latvijas estrādei veidojas labs duets,” neslēpj Markševics un piebilst, ka respektē Berezinas vēlmi un novēl viņai visu to labāko.

Kaspara Markševica un Viktorijas Plēpes jaunās dziesmas “Lai notiek” producents un mūzikas, un teksta autors ir Gaitis Lazdāns, ieraksts veikts studijā  GaLaPro.

“Mūsu jaunā un pirmā kopdziesma dodas pie klausītājiem! Ceru, ka manas mūzikas cienītāji šo sadarbību novērtēs atzinīgi un saskatīs visu gaišo Viktorijā kā es!” ar radoši pozitīvu skatu nākotnē raugās Markševics.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit