Skip to content

KATŌ piedāvā mūzikas videoklipu dziesmai “Plastmasas eglīte”

KATŌ pirmajam Ziemassvētku singlam nāk klajā mūzikas videoklips. Novēlot decembri pavadīt mierpilni, dziedātāja dāvina katram “Plastmasas eglīti”. Dziesmas stāstu mīlīgā animācijā pārvērtusi Elīza Muzikante.

Dziesma un tās videoklips simbolizē vienkāršību un savu versiju ziemas saulgriežu stāstam. Par sajūtām, dziesmu radot, stāsta KATŌ: “Ziemassvētku laiku veltu pārdomām. Esmu novērojusi, ka tuvojoties svētkiem cilvēkos rodas spriedze. Laiks jāsaplāno tā, lai izdotos apciemot radiniekus, drudžaini atrast dāvanas un, ievērojot senlatviešu tradīcijas, galdā celt divpadsmit dažādus ēdienus. Neatļaušos teikt, ka tas nav nepieciešams, bet personīgi izvērtējot svētku laikā svarīgo, visbiežāk nonāku pie vērtībām, kas nav atrodamas veikalu plauktos.“

“Mēs Ziemassvētkos vienmēr meklējam lielākās un labākās dāvanas, ar ko iepriecināt tuvākos un pat ne tik tuvos. Patiesībā jau nākamajam gadam paskrienot, par iepriekšējo svētku gaitu un tajos saņemto, nemaz neatcerēsimies. Komerciālajam laikmetam arī par to nevar pārmest. Tā pa īstam, īpaši šogad, mums pietiktu ar iespēju būt kopā ar sev tuvajiem – drošībā, saticībā un varbūt ar ko garšīgu “pie rokas”,” savās pārdomās par svētku laiku dalās dziesmas producents Kaspars Ansons.

KATŌ ir dziedātāja no Latvijas, kuras pēdējais gads pavadīts  radošā daiļradē. Pateicoties klausītājiem, starp šajā gadā izdotajām relīzēm var minēt akustisko versiju singlam “Man vairs nav bail”, pašfilmēto videoklipu dziesmai “Badastreiks” un sadarbībā ar komponistu Edgaru Mākenu tapušo “Ej ratā”. Ja pasaule neapstāsies, tad 2021. gada pavasarī no dziedātājas gaidāmi arī jaunumi vairāk kā vienas dziesmas formātā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit