Skip to content

KATŌ un ZeBrene laiž klajā videoklipu dziesmai “Es tā jūtos”

Dziedātāja KATŌ laiž klajā mūzikas videoklipu savam pirmajam duetam ar nosaukumu “Es tā jūtos”, kas tapis sadarbībā ar mūziķi ZeBrene. Dziesma ir vadošais singls no septembrī izdotā pilnmetrāžas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

Dziesmas pamatā ir stāsts par apjukumu, kas radies neizrunātu jautājumu un līdz galam nenoskaidrotu attiecību rezultātā. Mūsos mājo daudz sajūtu un emociju, un tajās iespējams apmaldīties tiktāl, ka šķiet, nebūs iespējams atrast ceļu atpakaļ. “Nonākt pie mūzikas video koncepta šoreiz nebija viegls uzdevums, jo nevēlējāmies radīt tradicionālu mīlas stāstu. Videoklipa darbība norisinās iedomu pasaulē un to papildina vienpadsmit būtnes, kuras šķietami dzīvo sievietes galvā. Tās mudina uz neloģiskām rīcībām un nepamatotām domām. Troses, kurās iekārts mans tēls, stiepjas “visumā”, simbolizējot to, ka ne vienmēr cilvēks ir tas, kurš kontrolē situāciju. Turpretī, ZeBrenes – vīrieša tēls – ir harmonijā ar sevi, tomēr nepiepildīts un bezspēcīgs, ko atspoguļo tumsa un tukšums visapkārt,” par mūzikas video konceptu stāsta dziedātāja.

“Turpinot sadarbību ar dziedātāju KATŌ, mēs mēģinām atrast aizvien jaunus risinājumus, kas ļautu katram iesaistītajam personāžam pievērsties procesam ar eksperimentālu interesi, kā no mākslinieciskās puses, tā arī tehniskā sarežģītības līmeņa. Šis klips komandai bija izaicinājums, kuru dienas beigās izdevās realizēt tikai strādājot kā vienam veselam mehānismam. Mans prieks sadarbojoties ar KATŌ noteikti ir viņas spēja noticēt komandas redzējumam, katra departamenta ietvaros, un ticība procesam pilnībā. Strādājot pie šī projekta, ir izdevies viņas vēlmes attīstīt rezultātā, kas izceļ dziesmas melodiju un tekstus arī vizuālā kontekstā. Jāuzteic arī iespēja iesildīt Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma telpas, kas šāda veida projektam bija ļoti pateicīgas gan vizuāli, gan arī tehniski nodrošinātas līmenī, kas darba procesam ļāva būt plūstošam,” par dziesmas videoklipu stāsta operators inscinētājs Ivo Skanstiņš.

KATŌ kā dziedātāja Latvijas mūzikā sevi pieteica 2019. gada 18. februārī, izdodot singlu “Es gāju par tālu”. Deviņu mēnešu laikā tika izdots mazalbums “Ko mani putni ēd”, kas tika atzīts kā stabils pieteikums Latvijas popmūzikā, ko izceļ nominācija Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons 2020” kategorijā “Gada debija”. Katō strauji izdevās iekarot klausītāju sirdis un radio topu virsotnes ar tādiem singliem, kā “Tu sit ārā man korķus”, “Ej ratā”, un “Naktstauriņš”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit