Skip to content

Katrīna Gupalo izdod deju mūzikas grāvēju “Pupiņu Zupiņa”

Katrīna Gupalo sadarbībā ar producentiem “Varslaff ‘n’ Edwolf” izdod deju mūzikas hītu “Pupiņu Zupiņa”, kurš jau ir paspējis iekarot klausītāju sirdis koncertos. Tajā ir apdziedāta mīlestība pret vienu no latviešu virtuves stūrakmeņiem – tradicionālo pupiņu zupiņu. Dziesma atklāj jauna vīrieša tiekšanos uz laimi, mīlestību, siltumu un rūpēm, kuru viņš cer atrast un sagaidīt savā dzīves gājumā. Dziesmai tapis arī mazbudžeta pašdarbības mūzikas video, kurš filmēts Rīgā un Budapeštā.

Dziesma “Pupiņu Zupiņa” tika komponēta kādā jūnija vakarā, kad Katrīna uz studiju atnesa savas mātes dāvātu pupiņu zupiņu. Sātīgais mielasts tik ļoti iedvesmoja radošo komandu, ka tā nekavējoties steidzās ietērpt savu pateicību mūzikas skaņās un dzejas rindās. Turpinot maltīti, mūziķi atcerējās par savu bērnu dienu elku Benny Benassi un viņa leģendāro dziesmu “Satisfaction”, un drīz vien ieskanējās zīmīgais basa gājiens, kurš spēcīgiem ritmiem caurvij visu kompozīciju.

“Šī enerģijas caurstrāvotā dziesma neatstās vienaldzīgu itin nevienu latviešu sirdi. Tā remdēs klausītāju ilgas pēc karstiem un garšīgiem ritmiem un kļūs par neatņemamu latviešu deju mūzikas hrestomātijas sastāvdaļu” – ir pārliecināti dziesmas “Pupiņu Zupiņa” autori Katrīna Gupalo, Edgars Vilcāns un Armands Varslavāns.

Tuvākie koncerti, kur klausītāji varēs izbaudīt dziesmu “Pupiņu Zupiņa, kā arī daudzus citus Katrīnas Gupalo radītus hītus notiks 23. jūlijā Kultūras namā “Wiktorija” Liepājā, 25. augustā Labumu bodē Ikšķilē un 2. septembrī Baložu ielas estrādē Pārdaugavā.

Dziesma “Pupiņu Zupiņa” ir pieejama visās lielākajās straumēšanas platformās: https://distrokid.com/hyperfollow/katrnagupalo/pupiu-zupia

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit