Skip to content

Katrīna Gupalo & the Black Birds izlaiž jaunu singlu un uzsāk koncertsēriju.

Ar koncertu teātra klubā “Austrumu Robeža” 23.janvārī Katrina Gupalo & the Black Birds uzsāk oriģinālmūzikas programmas koncertsēriju, kas līdz pat aprīlim norisināsies koncertu norises vietās Rīgā un Jūrmalā.

Koncertprogrammā „Katrina Gupalo & the Black Birds” mūziķi klausītājus priecēs ar oriģināldziesmām no jau pavasarī gaidāmā Katrīnas Gupalo debijas albuma, kā arī ar Edgara Raginska oriģinālmūziku ar Annas Akhmatovas un Josifa Brodska dzeju, neparastām klavieru miniatūrām, džeza standartiem un populārām pasaules melodijām jaunās aranžijās. “Koncertprogramma, kas veidota art pop mūzikas stilā, nojaucot robežas starp dažādiem mūzikas žanriem, katrā dziesmā uzburs neatkārtojamu skaņu un tēlu pasauli: reibinoša karamele, oranža un nedaudz paģiraina trešdienas saule, fantāzijās izkusis saldējums,” tā par programmu saka Katrīna Gupalo.

Koncertā piedalās: dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo, trompetists Gatis Gorkuša, ģitārists Miķelis Vanags, basģitārists Kristiāns Kosītis, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un vokālists Endijs Endelis.  Katrina Gupalo & the Black Birds ir arī viens no „Supernova” 2018 dalībniekiem, kas cīnās par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā „Eirovīzija”.

Biļetes uz pirmajiem koncertiem, kas 23.janvārī norisināsies teātra klubā “Austrumu Robeža” un 7.februārī JVLMA Studentu klubā, jau pieejamas tirdzniecībā www.bilesuparadize.lv.

Strādājot pie koncertprogrammas veidošanas, Katrinas Gupalo & the Black Birds ierakstījuši singlu “Red Buses”, kas ir oriģinālmūzikas projekta trešais singls no gaidāmā albuma. Ieraksta skaņu režisors – Artūrs Sedriks Sinkevičs. Saite uz „ Red Buses” video: https://youtu.be/pzRSFv0h0gg.

Dziesmas „ Red Buses” audio ieraksts klausītājiem būs pieejams Spotify, iTunes un citos populārākajos straumēšanas servisos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit