Skip to content

Katrīna Gupalo un Normunds Rutulis satiekas jaunā projektā

Pagājušā gada rudenī dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo publicēja savu versiju Raimonda Paula megahitam “Par pēdējo lapu”. Nu šai dziesmai sadarbībā ar Normundu Rutuli jeb N’Works tapusi jauna, dejojamāka versija. Tā lieliski piestāvēs, sagaidot pavasari, kurš šogad tuvojas ar īpašām cerībām.

“Biju ļoti pārsteigta, kad pēkšņi saņēmu ziņu no Normunda Rutuļa. Viņš ir mākslinieks ar titānisku harismu un, kad tikāmies fotosesijā, kas notika vēl pirms stingrāku ierobežojumu pieņemšanas, biju pilnīgi apburta. Līdzīgas sajūtas radīja arī viņa remikss, kas vienu dienu negaidīti iekrita manā Facebook pastkastītē. Ja manā versijā dziesma “Par pēdējo lapu” ir smeldzīga un pat dramatiska, tad Normunds manu balsi integrējis pilnīgi citās – ļoti pozitīvās un pat draiskās – noskaņās,” atklāj Katrīna Gupalo.

Dziesmas remiksa lirikas video autors ir Jānis Romanovskis.

N’Works aka Normunds Rutulis: “Vienmēr ir patīkami, ja pirmais remiksa uzmetums izdevies tāds, kas ķermenim liek kustēties un dvēselei lidot. Tā bija arī šoreiz, tāpēc rezultāts ir melodisks un gana ritmisks. Prieks, ka pirmā sadarbība ar Katrīnu ir izdevusies. Ļoti ceru, ka tā patiks deju mūzikas cienītājiem. Turklāt remikss pieejams gan latviešu, gan krievu valodā.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit