Skip to content

Katrīnas Gupalo jaunajā mūzikas videoklipā Maikls Duglass

Dziesmai «No Wine» no Katrīnas Gupalo & the Black Birds debijas albuma «Gentle & Done» mākslinieks Jānis Romanovskis Ņujorkā radījis dinamisku video klipu, kurā redzams Maikls Duglass.

Tas ir stāsts par pirmo satikšanos ar mūzikas un mākslas meku Ņujorku, kurā viss ir iespējams. Arī tikšanās ar slaveno Holivudas aktieri Maiklu Duglasu īsi pirms pusnakts «Grand Central» stacijā. Tas ir stāsts par galvu reibinošām sajūtām, pirmo reizi nokļūstot Ņujorkas straujajos ritmos, spožajās gaismās un neapturamajā pilsētas skrējienā.

Mākslinieks Jānis Romanovskis, radot mūzikas video, iedvesmojies no Mika Džegera un Martina Skorsēzes TV kopdarba «Vinyl». Lēno un ātro kadru tempu mija rada noreibuma ekstāzi. Miljons sejas un iespaidi ievelk vienā apziņas haosā. Dokumentāla mirkļa fiksācija realizējas muzikāli piepildītā vizualizētajā kadrējumā. «Gandrīz katrā klipa brīdī var nospiest pauzi un apskatīt kādu Ņujorkas ainiņu vai kolorītu personāžu» — par savu darbu stāsta Jānis Romanovskis.

«Ņujorka — tā ir sajūta, tā ir māksla, tā ir iespēja, tas ir brīnums. Dziesmā «No Wine» Ņujorka ir atspēriena punkts radošajam lidojumam: Nākamā pietura ir mana, bez fonogrammas un bez vīna, es izstāstīšu jums visu, visus sapņus vienā elpas vilcienā.» — par dziesmu stāsta tās autore Katrīna Gupalo.

Dziesmas «No Wine» ierakstā piedalījušies mūziķi — ģitārists Miķelis Vanags, trompetists Gatis Gorkuša, basģitārists Kristiāns Kosītis, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un skaņu režisori — Artūrs Sedriks Sinkevičs un Pauls Dāvis Megi.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit