Skip to content

Katrīne Lukins klipa filmēšanā izlej 300 eiro vērtu šampanieti

Janvāra sākumā Katrīne Lukins publicēja video klipu ar skarbu stāstu par savām izjukušajām attiecībām, klipā bija redzamas visai pārsteidzošas ainas, piemēram, dāsna laistīšanās ar dārgu šampanieti, mašīnas zādzība un braukšana pie stūres reibumā. Filmēšana bijusi ļoti aizraujošs process, un tajā Katrīne sapratusi, ka ne viss, kas uz lielā ekrāna izskatās viegli un vienkāŗši, tā ir arī reālā filmēšanas procesā. 

“Man ir ļoti interesanti skatīties klipu, jo tajā es skatos uz sevi no malas, klipā paralēli notiek divi stāsti – sliktā meitene, kura gatava noiet no ceļa, lai tikai izpatiktu puisim, un tad saprātīgā, tā, kura atrod kā stāties pretī destruktīvajām attiecībām, viņu izglābj mūzika,” saka Katrīne. 

“Video es daru tādas lietas, ko nekad dzīvē nedarītu, bet es apzinos to, ka es biju tādās attiecībās, kas mani varētu pamudināt spert arī tādus sliktus soļus, tāpēc es priecājos, ka caur mūziku atradu kā no tām atbrīvoties,” stāsta Katrīne Lukins. 

Katrīne Lukins ar dziesmu “Running Red Lights” piedalās nacionālajā Eirovīzijas atlases konkursā “Supernova 2018”, Katrīne konkursa pusfinālā startēs 17. februārī. Dziesma “Running Red Lights” pieejama visās digitālajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit