Skip to content

Keitija Bārbale izdod debijas albumu “Akmens Dievs” un aicina uz koncertu

Mūziķe un dziesmu autore Keitija Bārbale ir izdevusi debijas akustisko solo albumu “Akmens Dievs” un aicina uz prezentācijas koncertu 12.decembrī Aleponijā.

“Šis ir dzīvā ieraksta albums- viens mēģinājums, trīspadsmit dziesmas. Albumā vēlējos sevi iemūžināt formātā, kādā piedāvāju sevi klausītājiem koncertos – ar ģitāru, balsi, bez filtriem.” tā par albumu saka Keitija Bārbale.

Albumā dzirdamās dziesmas tapušas laika posmā no 2019.-2021. gadam. Tām raksturīgs Keitijas Bārbales unikālais dziesmu rakstīšanas stils un izpildījums – romantiski, melanholiski dziesmu teksti un īpatnēja dziedāšanas maniere.

“Akustiskais dzīvā izpildījuma albums iekapsulē sevī laiku, telpu un vietu. Tas ir kaut kas, ko nevar mākslīgi izmainīt, tas raksturo dzīvību, klātesamību, tagadni, mirkli. ”
Albuma prezentācijas koncerts notiks 12. decembrī plkst. 21.21.  bārā Aleponija. Koncertā būs gaidāmi vairāki pārsteigumi, viens no tiem būs slepenais viesmākslinieks.

Albums ierakstīts Liepājā, kultūras namā “Wiktorija”, dziesmas ierakstu veicis Mārtiņš Krastiņš, albuma vāka bildi uzņēmusi Laima Skrīvele.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit