Skip to content

Kinoteātrī Kino Bize notiks Imanta Dakša koncerts.

29. decembrī pulksten 19:00 kinoteātrī Kino Bize (Elizabetes iela 37, Rīga) notiks akustisks Imanta Dakša svētku koncerts.

2016. gada izskaņā Imants uzstāsies ar īpaši izvēlētu repertuāru – senākām un retāk izpildītām dziesmām, pirmatskaņojumiem, kā arī spilgtāko no šajā gadā iznākušā albuma Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi.

Imanta mūzika ir kinematogrāfiska un tēlaina, tāpēc būtu grūti iztēloties vēl labāku tās klausīšanās vietu par kinozāli. Koncerts notiks svinīgā un intīmā atmosfērā – Kino Bizē ir 45 amfiteātra tipa sēdvietas, pieklusināts apgaismojums un laba akustika, kas ļaus nepastarpināti ieklausīties Imanta dziesmās un noskaņoties drīzajai gadumijai. 

Imants Daksis ir vairāk nekā 300 dziesmu mūzikas un vārdu autors. Dziesminiekiem raksturīgie spēles instrumenti – akustiskā ģitāra,  balss un ar kāju sists ritms, Imanta izpildījumā ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga. Mūziķa dziesmas ir gan monumentālās un ārkārtīgi ekspresīvas, gan melodiskas, maigas un pat sentimentālās; tās runā par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un klausītājus ar atvērtu uztveri aicina uz drosmīgu un brīvu pasaules tvērumu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit