Skip to content

Klajā nāk Artura singls “Laimīgs” no gaidāmā debijas albuma

Ir iznācis Artura singls “Laimīgs” no gaidāma debijas albuma “Aplī”, kura iznākšana plānota nākamā gada pirmajā pusē.  Kā paskaidro Arturs Gruzdiņš: “Izpratne par to, kas ir laime, mums katram, protams, ir atšķirīga. Man arī par to bija sava vīzija līdz manā dzīvē ienāca dēliņš – Ernests. Tas mainīja manu uztveri par to, kas tad ir patiesa laime. Dziesmas vēstījums rotē ap ikdienu kopā ar bērniņu. Ne vienmēr ir tik viegli, kā bijām iztēlojušies, bet katrs smaids, ko saņemam ir tā vērts, savukārt brīdis, kad neesam kopā, liek mums ilgoties pēc tiem.”

Arturs uzsver, ka tā nav bērnu dziesma, bet gan dziesma par bērniem: “Es ceru, ka tas būs kā kopējs vēstījums no vecākiem viņu atvasēm un otrādi. Mēs esam viens otram un nekas nevar būt skaistāk par to. Un tiem, kuri vēl nav satikušies, es novēlu lai tas notiktu drīz.”

Arturs, kā atpazīstamā TV šova X-Faktors pirmās sezonas uzvarētājs, ieguva iespēju parakstīt līgumu ar pasaulē zināmo mūzikas ierakstu kompāniju “Sony Music Entertainment”, kuras paspārnē iznāk jaunais ieraksts. Albumu producējis Latvijā atzītais mūziķis un producents Reinis Sējāns. Abu mūziķu sadarbība veiksmīgi turpinājās pēc TV šova X-Faktors  beigām, kas savukārt ļāvusi ierakstīt kvalitatīvus skaņdarbus latviešu valodā. Jāatzīmē, ka papildus balsis dziesmā “Laimīgs” ir iedziedājusi grupa “Radio Trio”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit