Skip to content

Klajā nāk grupas “CanZone” un folk-hiphopa mūziķa “Misters” kopdarbs

Grupa “CanZone” piedāvā dziesmu “Horizonts”, kas tapusi sadarbībā ar talantīgo folk-hiphopa mūziķi “Misters” (grupa “Nospiedumi”).

Kopdarba tapšana nav nejauša. Savulaik daži no “CanZone” dalībniekiem ar Jāni Šķesteri (aka “Misters”) un grupas “Nospiedumi” mūziķi Edgaru Zilbertu LU Vēstures un filozofijas fakultātē vienā kursā kopā studējuši filosofiju. “Akordeonists Rolands jau miljons gadus atpakaļ deva savu vērtējumu pirmajiem pilnvērtīgajiem solo studijas ierakstiem, kā arī muzikāli piedalījās pirmajā folk-hiphopa skaņdarbā “Pavasaris”. Šī dziesma ir aizsākums grupas “Nospiedumi” izveidei, tāpēc sadarbība ar “CanZone” kopīgā veikumā bija ne vien loģiska, bet arī personīgi nozīmīga,” stāsta “Misters”.

Savukārt dziesmas videoklipa autors – “CanZone” bundzinieks Artūrs Slaviks – skaidro: “Videoklips, kas tika filmēts 2021. gada vasarā un 2022. gada pavasarī, ataino pilna emociju spektra esamību mūsos”.

Dziesmas mūzikas autori: “CanZone” (Dagnija Millere-Balandīna, Raivo Millers, Raitis Balandīns, Rolands Zelčs, Oskars Krūklis, Artūrs Slaviks).

Teksta autori: Raivo Millers, Jānis Šķesteris (“Misters”).

Ieraksts tapis skaņu inženiera Modra Skaistkalna vadībā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit