Skip to content

KLINTSONS un LOGO publisko singlu „Karma” un albumu “12”

Grupa piedāvā vēl vienu singlu ar lipīgāko piedziedājumu, kuru negribēsies un būs grūti padzīt no galvas – dziesma „Karma”!

„Visums, arī tu un es, esam tādi, kādiem mums jābūt. Šī dziesma ir kā mūsu pašattīrīšanās, kā grēku izpirkšana pret sievietēm, visticamāk, tā ir karma, kas mūs ir sameklējusi, lai gan karmas jēdziens ir pilns ar sagrozījumiem un leģendām. Prieks, ka varam sanākt kopā un radīt pilienu mūzikas jūrā,” par jauno dziesmu stāsta grupas līderis Ansis Klintsons.

Enerģijas pilni un gatavi prezentēt jaunās un dažas jau apviļājušās dziesmas Latvijas mūzikas vidē, mūziķi tās apkopojuši albumā „12” .

Šis nav „atgriešanās” vai „come back” albums – šī ir cita kvalitāte – šeit tiešām saliktas 12 dziesmas, kā fotogrāfijas albumā, no dažādiem periodiem caur kuriem esam gājuši mēs visi – gan katrs, kā indivīds, gan kā nācija, gan ar savu rokenrolu, gan ar  krīzes gadiem.

Albumā kopā saliktas 12 kompozīcijas, kuras līdz šim nav bijušas iekļautas albumā, līdz ar to hronoloģija ir  bijusi “pietiekami” gara.

Lai albumam būtu nosaukums, nosaucāmies kā „KLINTSONS un LOGO”, jo daļa dziesmu rakstīta ar grupu, daļa, kā solo pasākumi.

„Laika gaitā mainījās grupas „Logo” sastāvs, gluži tāpat, kā mani uzskati par dzīvi, dziesmas šajā albumā ierakstītas no 2006. līdz 2019. gadam. Kura, kurā laikā – mēģiniet uzminēt paši,” bilst dziesmu autors Ansis Klintsons.

„Noliekot šo dziesmu apvienojumu pieejamu internetā, straumēšanas platformās un citur, beidzot ar mierīgu sirdi varu ķerties pie jaunu kompozīciju radīšanas. 12 dziesmu izdošana un nodošana klausītājiem  ir kā tāda tvaika nolaišana radošajam katlam, kurš vienreiz iedarbināts un negrib pārstāt vārīties, neskatoties uz racionālā prāta loģiskajiem spriedumiem,” tā Ansis par albuma publicēšanu.

“Beidzot arī mani draugi varēs ielādēt, vai strīmot savās ierīcēs manas dziesmas un man nebūs jājūtas neērti sakot, ka man pašam šī materiāla nemaz nav datorā,” smaidot bilst Ansis Klintsons.

Grupā pa šo laiku spēlējuši daudz mūziķu, ja kādu esmu  aizmirsis, lūdzu piedod! Esmu ļoti pateicīgs, ka esat bijuši kopā ar mani kādā no manas radošās biogrāfijas posmiem, piedodiet, ja neesmu bijis ideāls, vēlreiz paldies, lai mums viss izdodas!

Mareks Arsoba, Andrejs Staķis, Kārlis Bikšus, Elmārs Orols, Pauls Kravalis /Kurmis/, Ivo Stankēvičš /Skrips/, Ivo Blūms /Mafins/, Ernests Mediņš, Naģežda Kozlovska (basiste, pašlaik mainījusi vārdu un identitāti, bet tas, cerams, nav manis dēļ), Tīna Tilčika, Dāniels Groza, Matīss Jākobsons, Matīss Repsis, Egils Leimanis, Rihards Lībietis.

Pašlaik grupā spēlē: Raimonds Špakovskis – ģitāras; Mareks Motte – taustiņi, fx; Mārtiņš Rubiks – bungas; Jolanta Shultz – bass, čells, balss; Ansis Klintsons – balss, ģitāras.

Ieraksti tapuši sadarbojoties ar: Mārtiņu Burkevicu, Ingaru Viļumu, Jāni Kalvi, Rinaldu Zelmeni, Krišjāni Geidānu, Lotāru Lodziņu, Velgu Vītolu, Ilzi Riži.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit