Skip to content

“Knīpas un Knauķi” aicina visus uz neklātienes ballīti!

2021. gada pavasarī bērnu vokālā studija «Knīpas un Knauķi» svinēs 50 gadu jubileju un, lai dalītos svētku priekā jau tagad, knīpas piedāvā jaunu Jāņa Ķirša un Guntara Rača dziesmu “Nāc uz ballīti”, kurai tapis arī video.

Saprotamu iemeslu dēļ, nekāda lielā ballīte šobrīd nav iespējama, tāpēc studijas bērmi un dziesmas autori, veidojot video, devās uz mežu, kur svaigā gaisā tapa video, bet lielākā daļa studijas dalībnieku video ierakstu veica esot savās mājās. Visu kopā samontēja studijas “Dween Production” producents Kaspars Dvinskis.

“Knīpas” aicina skatīties video un priecāties ģimenes lokā, pie eglītes un, lai jautrāk, aicina bez maksas lejupielādēt dziesmas instrumentālo pavadījumu un iemācīties dziesmu pašiem! Noderēs arī citos ziemas prieku svētkos, ja ne šogad, tad nākamgad!

Edīte Putniņa: ““Knīpas un Knauķi” ir patiesi laimīgi sveicināt visas Latvijas ģimenes Ziemassvētkos un novēlēt laimīgu Jauno gadu ar sirsnīgu dzīvesprieku! Protams, visi gaidām sniegu, lai ziemas priekus svaigā gaisā varētu izbaudīt klātienē! No sirds prieku un paldies teicam dziesmas autoriem. Protams, paldies visiem “Knīpu un Knauķu” vecākiem par abpusējo mīlestību!”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit